Piercing kérdés (? )

Figyelt kérdés

Szombaton kapnám meg az első snakebitesem(száj alatt kettő pötty).

Ehhez lenne két kérdésem:


A tanárom nem engedi hogy legyen...Suliba ki is venném, de az a kérdésem, hogyha szombaton rakom be, gondolom befog gyulladni.De hétfőre jó lesz?Kitudom venni simán?Vagy hogy van ez?


Másik:Tegyük fel h 3000-ért lövik be...de nem én választom ki, hogy milyen legyen ugye?Egy fekete kis pontot szeretnék. Ez szerintetek megoldható? *-*


Köszi előre is:14/F


2011. jan. 30. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

te nem vagy normális. először is, hogy néznél már ki...

nem lövik hanem szúrják, és ha azt kiveszed egyik napról a másikra, sőt egyik hétről a másikra, akkor 10 perc alatt összeforr.

2011. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ki nem szarja le a véleményed te veréb? *-*
2011. jan. 30. 20:30
 3/17 anonim ***** válasza:

Kérheted h fekete golyót adjanak.


Viszont ien közegbe ne szúrass h csak szenvedni kelljen vele.

V gyógyul rendesen hetekig háborítatlanul v kiveszed minden héten és jól begyullad és nem is olyan steril a kezed h ne kapj el vmit.


Én nem bánom de v felvenném a harcot magamért ha ien helyzetben lennék v megvárnám míg eljövök abból a suliból.


Nekem 10.ben lett 3 ékszerem most h 12-es vagyok már 5.et is sikerült megcsináltatnom.

Itt lesz*rják h-h nézel ki a többbsége a mi fejünkkel gondolkozik és próbál haladni a korral.

18/F

2011. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ahww, köszi. (:

inkább harcolok. :'dd

1 hónap után már kilehetvenni.?

2011. jan. 30. 20:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát úgy ki lehet folyamatos ápolás után cserélgetni.

De h napokig ne legyen bent v hetekig úgy kevés az 1hónap.

2011. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem szombaton belövik...várok vele hogy megnyugodjon, és ha eltelt egy hónap kivehetem, majd újra vissza?
2011. jan. 30. 20:49
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen
2011. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Persze ez sok mástól is függ.

Ja, és a pc-t tényleg nem lövik, hanem szúrják. Ha lövik, jobban fáj, lassabban gyógyul, és nagyobb az esélye, hogy nem is fog rendesen begyógyulni. Szóval ha a pc-s tényleg lőni akarja pisztollyal, és nem szúrni tűvel, a saját érdekedben keress másikat.

Amúgy nekem a teljesen legyógyult monroe-m egy óra alatt összeforrt amikor kivettem, pedig megvolt már egy éves.

Az alsó ajkam alatti (ott középen, annak most nem jut eszembe a neve, sose tudom megjegyezni), viszont két hónap után már kivehető volt egy-két órára, most kétéves, vagy hogy egy-két napra is kiveszem.

Szóval hétfőn ne vedd ki. Várd meg hogy legyógyuljon, vagy mág annál is tovább. Szerintem, mire legyógyul már beletörődnek, minek háborgatni a snakebites-t?...

Amúgy az egy kis grátiszpénz, ha te választod ki, mi legyen benne. Sztem úgy 4000. (Kb az ékszer ára). Szóval, ha rám hallgatsz, beteszik amit ők akarnak, az orvosi fém, arra nem fog begyulladni a fejed tuti, és ha legyógyult, egy hónap után kicseréled. A kezdő ékszer ajakban jobb is, ha nagyobb egy számmal, mint a végleges, mert megdagad az ajkad, és ha nagyobb a szár, könnyebben gyógyul.

Huh, egész kisregényt kerekítettem.

2011. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kielégítő válasz ;)
2011. jan. 30. 21:59
 10/17 anonim ***** válasza:

ki ne vedd mert beforr azonnal pillanatok alatt.

én úgy vagyok vele hogy ha már csináltatsz akkor merd is viselni...suliban, mindenhol. másképp mi értelme lenne?

és mivel nekem is volt, azt mondom jól gondold végig hogy tényleg kell-e ez neked, mert tönkre vágja a fogaidat elől.

2011. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!