Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használhatom még a szájfényt?

Használhatom még a szájfényt?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 3 éves narancsos L'Occitane szájfényem. A szaga még mindig olyan finom, mint új korában, tehát nem hiszem, hogy megavasodott, de néhány kisebb fehér csomó már van benne. Szerintetek használhatom még, vagy már romlott, és inkább dobjam ki? Vagy hogy tudnám eltüntetni belőle a csomókat?
2011. jan. 29. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha meg kell válnunk bizonyos dolgoktól. Egy doboz régi kozmetikum kukába hajítása még nem a világ vége. Vegyél másikat. Kukába vele.
2011. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
A helyedben nem kockáztatnék.
2011. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok, rendben. Kidobtam. Köszi! :-)
2011. jan. 29. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem régebbi is akad ami pótolhatatlan, semmi baja nincs. :D Legalábbis nekem még nem ártott.
2011. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább kiszedjem a kukából? XD
2011. jan. 29. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nee, ne szedd ki:)
2011. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok, ok... igyekszem uralkodni magamon... bár csábító... olyan finom illata volt... meg szép színe... :( De igazatok van... :(
2011. jan. 29. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd ki..:D..Mi bajod lehet tőle!!?..
2011. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs..ha csomós meg ilyenek akkor ne..meg 3 éves?..nee..akkor ne szedd ki..bocsi..:s..:))..
2011. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!