Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni gumizselés műkörömépítéssel kapcsolatban. Használja valaki a CN vagy a PN gumizseléjét?

Figyelt kérdés
Milyen a felvitel után? Csak saját köröm erősítésére is alkalmas? Mindenféle jó és rossz véleményt is szívesen fogadok, műkörmösöktől és olyanoktól is, akiknek ezzel az anyaggal csinálják a körmeit. Köszönöm!
2011. jan. 25. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem cn gumizselém van, én szeretem, építeni, és erősítésre is jó, viszont a sima fényzselé berepedezik rajta, mert a gumizselé nem olyan kemény, és a fényzselé pedig nem rugalmas.jól tapad, bár reszelésnél könnyen átmelegszik(kézi, és gépi reszelőnél is) lámpában nem éget.
2011. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is CN zselét tervezek venni, bár idáig a PN termékeket használtam. Tudom, hogy csak spéci fényzelét lehet rárakni, köszi azért, hogy megemlítetted.
2011. jan. 25. 15:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!