Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tapasztalat a L`Oréal Kohl...

Tapasztalat a L`Oréal Kohl Minerals Szemceruzáról (Fekete)?

Figyelt kérdés
Miylen vele dolgozni, nem hulli, illetve erős tartós a színe?
2011. jan. 17. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Onnan láttam és azért kérdezem, de Dorka még nem sminkelt vele.
2011. jan. 17. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megrendeltem Dorka videója után, azóta már ki is próbáltam. Én fixálásra használom, pl húzok egy tusvonalat vagy szemceruzával egy vonalat, és akkor azon átmegyek ezzel a porral is, sokkal erőteljesebb fekete színt kapok+egész nap tartós lesz. Szerintem megéri, főleg, ha tényleg jót tesz a bőrnek ez az ásványi anyagos cucc. :)
2011. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj, hogy lehullik a sima por, a cerka meg alapból nem tart. 4-est vetted még, én arra pályázok! És utánvéttel vagy hogy vetted? a korrektor is nagyon érdekel, meg a szemhéjfesték, mert nincs egy jó szemhéjalapozóm :(
2011. jan. 21. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, a 4-est vettem meg, én nem utánvéttel, hanem átutaltam előtte a pénzt, azt követő munkanapon hozták! A porok általában nekem sem tartósak, sem a szemcerka, de ha a szemceruza fölé teszel ebből a por állagúból nagyon tartós lesz. És nem fog lepotyotni a por, mert maximum 1-2 szemcsét kell felvinni az ecsetre, az is bőven elég rá. Szerintem évekig fogom tudni használni ezt. :D A szemhéjpúder alá elfér egy alapozó, vagy egy hidratálókrém, akkor az is nagyon szép tartós lesz. ÉS CSILLOG! Ezt imádom benne, tökéletes tekintetet varázsol. Én mindenképp ajánlom, szerintem megéri.
2011. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és a szemcerka ecsete is jó? keskeny, puha?
2011. jan. 21. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
elég merev, de nem bántja a bőrt, szerintem pont a legkönnyebben kezelhető :)
2011. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy nő most írt nekem, hogy szar az egész, nem érte meg a pénzt :(
2011. jan. 23. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes, nekem bejött... Biztos rosszul használja.
2011. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!