Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok errol a táskárol...

Mit gondoltok errol a táskárol? Link

Figyelt kérdés

[link]


ajándékba kaptam.


2010. dec. 30. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Lezser, sportos! Nekem csak a fehér szín nem tetszik, mert minden apró folt meglátszik rajta! A táska maga tetszik!! :):)

21/L

2010. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Itt két fölösleges információ is van.

1-Nem túl lényeges a táska megítélése szempontjából, hogy honnan van.

2-Ha szarnak találnád, nem töltöttél volna fel róla egy képet. A véleményekre pedig csak azért vagy kíváncsi, hogy páran megdicsérjék azt az apró pluszt, ami a táska közepén van feltüntetve, neadjisten, irigykedjenek is. Ha mindenképp arra lennél kíváncsi, hogy milyen a táska, takard le a márkajelzést. Mert úgy szerintem egyáltalán nem néz ki jól.

2010. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nemtetszik :S
2010. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tetszik :) Praktikus.
2010. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem mutogatás képen tettem fel.hanem mert kiváncsi voltam a véleménykre...ez az egyik..a másik meg ha nem a kérdésemre válaszolsz akkor feleslegesen nem kell pötyögnöd...

Többieknek köszi a választ :)

2010. dec. 30. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A fazonja és a színe nekem tetszik, a bazi nagy logó nem tetszik rajta meg az elülső zár sem.
2010. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik a nagy márka jel rajta, meg az az orbitális cipzár vagy mi az elején xD meg úgy az egész nem tetszik ha jobban nézegetem.
2010. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22.06-os elég gyökér.

egyébként nekem nemtetszik, az alakja se, és a márkajelzés se. de attólmég a 22.06-os gyökér :D elég idegesítő h akárki akármit felpakol, rögtön jön egypár ilyen nagyonokos gyökér és beszól h azért teszed fel magad h dicsérjenek, vagy azért teszel fel a táskádról képet h dicsérjék....sztem az ilyen emberek komplexusosak vhol.

2010. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elég ocsmány..:S
2010. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!