Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink nélkül? Nem is ugyanaz...

Smink nélkül? Nem is ugyanaz az arc.

Figyelt kérdés

Röviden:Nővel összejöttem, nő jól nézett ki.Mikor oda került már a sor pár nap után, hogy mellettem ébredt lemosott sminkel, akkor alig ismertem meg.

Namost volt már ilyen.Csak nekem az a furcsa, hogy a nőknek kikell festeni magukat, hogy valahogy kinézzenek nagyáltalánosságban.Volt párom, aki nem festette magát, és szebb volt sok nőnél aki igen.Ha én nő lennék, engem frusztrálna, hogy csak sminkel vagyok szép, de az nem is az igazi arcom.Mondhatni csúnya vagyok.a legtöbb nő pedig ilyen.


2010. dec. 28. 12:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

A smink nem eltakar hanem kiemel te eszetlen majom.-.-

Amúgy meg mit siránkozol?Nem neked kell sminkelned.Ha meg ronda a csaj akk. hozzá sem nyúltok mert hogy csúnya...Hát öcsém akkor miért ne sminkelhetnénk magunkat hogy tetszünk magunknak és nektek is?

2010. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:44

te mekkora egy paraszt vagy, te tuti csak sminkel nézel ki valahogy, vagy anélkül sem :)

2010. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én mondjuk szeretem magam sminkelni..főleg a szememet.nem azért,mert smink nélkül nem nézek ki sehogysem,csak nagyon tetszik,ahogy a szemem nagyobb és szebb lesz,ha kicsit kihúzom.

de gondolom a kérdés kiírója nem egy kis natur sminkre gondolt,hanem arra az igazi maszkszerűre,mint pl. ami linkelt videoban van. azoktól én is rosszul vagyok.

de ha csak egy kis alapozó,meg egy kis szemsmink van,attól nem fog senki a felismerhetetlenségig megváltozni

2010. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát bogaram, ha olyan hülye vagy, hogy olyan csajokat szedsz fel, akiken két kiló vakolatot látsz, akkor ne csodálkozz. Ismerek én is olyat, aki vastagon feketével a szemét, egy kis tus, egy kis por, kétszer szempillát, meg egy pár tincset bele, pirosító, szájduzzasztós szájfény... De pasiként nem mennék oda, mert ez evidens, hogy nem az arca (ezt még egy sminkanalfabéta és egy pasi is felismeri)

Rajtam max egy kis púder, spirál és esetleg valami halványabb szemceruzát találsz. Lemosom a sminket, semmi változás. De ha ki vagyok festve, egy srác észre sem veszi (barátom eléggé meglepve nézett, amikor rájött, h festem magam xD)

Amúgy vastag vakolatot azok a csajok szoktak használni, akik nem elégedettek magukkal, és mindenáron meg akarnak felelni a férfiak által támasztott hülyeségeknek. (sok olyan van, aki ronda, de elvárja, hogy a barátnője fogyjon le, legyen makulátlan a bőre, meg minden, de ő maga el nem menne kondizni vagy legalább megborotválkozni)

Szóval inkább azzal van baj, hogyha valakinek nem adatott meg a bájos kis babapofi, akkor rácseszett, egy szögletes arcú, durvább vonású nőt nem vesznek nőszámba sokan.

2010. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Futaki.Bátor ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=shpZ47Mvxfg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Q_MFaEYados

azért van különbség a kettő között...az első kiemeli a csaj szépségét a másik viszont megváltoztatja a csajszi arcát.de ha mondjuk egy nő úgy sminkeli magát mint a csaj az első videóban, akkor azzal is bajod van kérdező?mert én is így sminkelek, és nehogy már ne festhessem ki magam csak azért mert az nem tetszik a pasiknak!

2010. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
csak mértéket kell tartani a sminkben. a smink szépítésre, hangsúlyozásra van, és nem átalakításra. akik új arcot csinálnak maguknak sminkkel azok könnyen így járhatnak mint a te nőd. de aki tud mértéket tartani, aki megtalálta h mik azok a trükkök amivel hangsúlyozhat, kiemelhet, szépíthet azzal nemfog ez történni. mert nem átalakul, csak kiemel.
2010. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=pZvv5goFCV0

Megértem,ha egy ilyennel nem lennél megelégedve.

De egy kisebb mértékkel mi a baj?Nehogy már ezt is a férfiak akarják megszabni.

2010. dec. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!