Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink nélkül? Nem is ugyanaz...

Smink nélkül? Nem is ugyanaz az arc.

Figyelt kérdés

Röviden:Nővel összejöttem, nő jól nézett ki.Mikor oda került már a sor pár nap után, hogy mellettem ébredt lemosott sminkel, akkor alig ismertem meg.

Namost volt már ilyen.Csak nekem az a furcsa, hogy a nőknek kikell festeni magukat, hogy valahogy kinézzenek nagyáltalánosságban.Volt párom, aki nem festette magát, és szebb volt sok nőnél aki igen.Ha én nő lennék, engem frusztrálna, hogy csak sminkel vagyok szép, de az nem is az igazi arcom.Mondhatni csúnya vagyok.a legtöbb nő pedig ilyen.


2010. dec. 28. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
most mi a baj?
2010. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
szinte olyan , mintha a férfinak álarcot kellene viselnie, ha nem túl szép.Nekem bántaná az önérzetem, ha minden reggel megkellene csinálni az arcom.
2010. dec. 28. 12:33
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
nagyobb lesz az önbizalom, ha szebbnek látod magad, és ha egyszerűen nem adatott meg minden nőnek, hogy smink nélkül is szép arca legyen.. nem ítélheted el ezért.
2010. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kérdés...ezttökfelesleges volt feltenned-.-" ez a te általános megállapításod amibe van részigazság de ennyi ittnincs semmi kérdés
2010. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó h vannak a sminkek.Tényleg kicsit csal vele az ember,de legalább jobban érzi magát.Sok embernek vanak börhibái és nagy segitség ha egy kicsit tudja korrigálni öket.Nem mindenki tud kinézni sminkben is jól.Van aki hiába sminkeli magát ha nem ért hzzá vagy a nem hozzáillő sint választja.Ha ennyire zavar akkor kérd meg a hölgyet mr az elején h smink nélkül akarod látni.De tudod ha valakit igazán szeretsz akkor azt smink nélkül is szépnek látod.
2010. dec. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg olyan egyöntetűek sminkel a nők.Hová lesz az egyéniség?
2010. dec. 28. 12:42
 7/17 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól hogy valaki sminkel,attól még lehet egyedi.Nem?
2010. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a videót!:)
2010. dec. 28. 13:11
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen a csajon még a smik sem segit,pedig ahogy látom tudtja h mit hogy lehet ekönyösebbé tenni.Az tény h alapbol nagyon ronda,de én nem vagyok elájulva a véregedménytől sem.
2010. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!