Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valakinek turbolash...

Van valakinek turbolash rezgős szempillaspirálja?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? hol lehet kapni ilyet?
2010. dec. 25. 03:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Rezgős spirál. xD Lol.


Inkább vegyél egy szempillagöndörítőt meg egy tisztességes spirált.

Ajánlom ezt: [link]

2010. dec. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van. de nekem ez kell:P
2010. dec. 25. 04:36
 3/8 anonim ***** válasza:
DM-ben, Rossmanban biztos, hogy van ilyen szempillaspirál. Szerintem 3000-5000 ft körül mozog az ára. Nekem nincs, szóval nem tudom, mert én is szempillagöndörítővel, és Avon-os dúsító/hosszabbító spirállal dolgozom.
2010. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp ehhez ragaszkodsz, akkor valószínűleg dm-ben, Rossmannban találsz. Viszont az AVON újévi katalógusában lesz szintén elemes, rezgős szempillaspirál és ha jól emlékszem, nem is olyan drága... Az tuti, hogy nem 4000-5000 forint. Ha van tanácsadónő ismerősöd, akkor érdemes lenne megérdeklődni. :P

20L

2010. dec. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


[link]

2010. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia...én is úgy tudom h avonban kellene megnézni....amúgy ezt nem értem:D mire jó az ha rezeg??
2010. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az avonból mindig kapok katalogust akkkor megnézem inkább ott, ez a 10000 ft egy spirálért kicsit húzós:S:Dde köszönöm a válaszokat:)
2010. dec. 25. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra jó hogy rezeg, hogy amikor spirálozod a szempillád, akkor azt 'Z' betűt írva kell festeni, hogy a pilládat minden irányban jól befedje. A rezgős spirál ezt csinálja helyetted és nem kell cikk-cakkozni. :) És azt tudom, hogy az AVONos olyan, hogy ha akarod akkor rezgősen használod, ha nem, akkor meg kikapcsolod a rezgő funkciót és sima spirálod lesz.

20L

2010. dec. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!