Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Épített zselé vagy porcelán...

Épített zselé vagy porcelán műköröm?

Figyelt kérdés
Októberben épített, zselés műkörmöt csináltattam. Szépségével nem volt hiba, beleszerettem. Jártam töltetni, de hamar felpattogzott a körmöm oldalán. Legutóbb jan.09-én voltam töltetni, s mára az (2 hét alatt) az összes körmömről szabályosan lepattant az összes műköröm. Ugye ez nem normális? A kérdésem az lenne, hogy a porcelán erősebb, stabilabb??
2009. jan. 23. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a porcelán nem olyan jó.Legalábbis nekem nem vált be. Nehezebb is és ugyan ugy lepattan.(mOndjuk én nem vagyok már a műköröm híve)de inkább a zseléset tudom ajánlani.
2009. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2009. jan. 23. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Én is inkább a zseléset javaslom, mert sokkal strapabíróbb. A porcelán már odakoccan és törik is. Szerintem a körmösöddel van a baj, mindenképp válts, mert ez nem normális. AMúgy én is jártam így, körmöst váltottam, és azóta nem volt gond. Viszont olyan is van, hogy valakinek csak a porcelán a jó vagy csak a tip mert egyszerűen a másikat lehajigálja a körme.Először szerintem válts körmöst.
2009. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Az igazat megvalva pont arra gondoltam én is, hogy körmöst váltok....
2009. jan. 23. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem porcelána van, de semmi problémám sincs vele!!
2009. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
zselé. a porcelán nem olyan rugalmas...
2009. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem körmöst kéne váltanod!

Ha jó szakember csinálja, akkor a körömnek nem szabad fellevegősödnie, és lepattognia sem! Nekem akár öt hétig is kibírja, a lenövést leszámítva ugyanolyan mint mikor töltve lett.

Különben én is a zseléset ajánlom, mert tényleg "rugalmasabb", de kipróbálhatod a porcelánt is, hogy lásd a különbséget. Csak szerintem keress egy másik helyet, ahol normálisan megcsinálják neked. :)

2009. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, hogy szánt a feltett kérdésemre pár percet és válaszolt!
2009. jan. 24. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem porcelán körmeim vannak, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Ugyan féltem, mert azt mondták, hogy könnyen törik, de szerintem ez egyáltalán nem igaz. Nekem legalábbis heteken át nem törött le. Érdemes körmöst váltani,nem mindenki csinálja jól. Az én körmösömmel nincs gondom, ugyanis az én vagyok:))
2009. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem porcelán körmöm van,szerintem egyáltalán nem törik könnyen,én megvagyok velük elégedve.

volt már párszor hogy letörtek,mert pl belenyúltam egy dobott kosárlabdába,vagy rácsukták az ajtót de az igazi körmöm sosem tört vele.

válts körmöst szerintem is.

2010. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!