Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki ajánlana egy jó hajsütő...

Valaki ajánlana egy jó hajsütővasat? De ne a legdrágábbat pár ezer Ft környékén legyen. ( Ja és még valami szerintetek szalagavatóra jó a göndör haj? )

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár ezer forintért olyat kapsz ami szétégeti a hajadat és a végén tőből fog letörni- nem vicc már láttam ilyet! Ha jó akarsz áldozz rá kb 10e Ft-ot.
2010. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyetlen egyszer akarod, csak a szalagavatora bodoritani a hajad, akkor akarmelyik megteszi. Vegyel valami olcsot a tescoban 2000 ft-ert, es meglatod milyen. Ha bevalik, akkor termeszetesen hasznalj valami jobbat, ami nem teszi tonkre a hajat, de ha egyszeri alkalom, akkor az olcso, gagyi is megfelel.
2010. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát jaja :D Amúgy tudom, hogy elégeti a simító, abból amit vettem az drága volt és nem bántam meg nagyon jó. Amúgy nem is kell vennem mert barátnőmével fogom megcsinálni. Szóval ez is kipipálva :) Azért köszke!
2010. dec. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!