Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok valamilyen nagyon...

Ajánlanátok valamilyen nagyon intenzív és tartós parfümöt? 19 éves lány vagyok. Eddig Gucci: Rush parfümöt használtam, de most szeretnék váltani.

Figyelt kérdés
Köszi!:)
2010. dec. 11. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
vattacukor
2010. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is a Pink Sugár vattacukrot ajánlom. nagyon tömény 2 hónapja fogyott ki de méf mindig érezhető a kabátomonxDD
2010. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bruno Banani Pure Women
2010. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a narciso rodriguez és az esprit parfümök, amik talán úgy maradtak meg, hogy tartósak.. :D ezenkívül két nagy klasszikus és megunhatatlan, az nekem a chanel no. 5 és a jean paul gaultier for women :)
2010. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az Avon-os Bond Girlt ajánlanám...Hetekig érezhető a ruhán,és nagyon jó illata van. Vagy a Dolce Gabbana Light Blue is jó.
2010. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
YSL:Elle
2010. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, be kell menni a drogériába. Pl én ezek közül egyiket sem fújnám magamra. A gucci rush egy tömény, fűszeres illat, no ehhez képest ajánlottak neked mindent (amit ők használnak, nem feltétlenül a stílusodnak megfelelőt, bár attól még lehet, hogy azok is tetszenének). Szóval egy tömény, fűszeres illat. Hmm... Próbáld ki a Samsarát a Guerlaintől, vagy a Paloma Picassot. Ezek nagyon erős, tartós illatok. Esetleg a Nina Riccitől a L'Air Du Tempset (bár ez kicsit banyás), vagy a Moschinotól Couture-t. Ezek fűszeres illatok. Ha tartós, de édes illatot szeretnél, akkor a Dior Hypnotic Poisont próbáld ki (bár a Dior elég drága), vagy a Lolita Lempicka L-jét, uhh az nagyon ütős. Esetleg a Thierry Muglertől az Angelt, az is üt rendesen. :D Vagy a DKNY Red Delicioust, ez hát... félig fűszeres, félig édes illat, de tartós.

Hát nagyjából ezek jutottak hirtelen eszembe. Írd meg, hogy mire jutottál! :-)

Egy volt parfümárus (:-()

2010. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, a Chanel 5-ös is tartós, fűszeres, de nekem személy szerint pacsuli szagú, csak végső esetben ajánlottam, ha valaki fűszeres illatot keres, de már semmi se jó neki (de lehet, hogy neked ez jön be). :D
2010. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!