Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy lány, aki az r'n'b, hip...

Egy lány, aki az r'n'b, hip hop zenéket kedveli és szeretné az öltözködésével is ezt a vonalat képviselni, hol vásároljon? Milyen ruházati üzleteket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 14:36
 1/4 anonim válasza:
www.rapcity.hu itt van sok ruha, de elég drágák ezek. Rendes ruha boltokban is kapni nagyon jó cuccokat, pl ha Fejér megyei vagy, akkor tudok ajánlani 1-2 boltot ami elég olcsók, viszont nagyon jók!
2009. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rapcity-t ismerem, de tényleg nagyon drága, és amúgy sem szeretek ruhát online rendelni. Azt hittem tudtok ajánlani országos szinten megtalálható boltokat, de ezek szerint akkor marad a varratás.
2009. márc. 2. 18:23
 3/4 anonim válasza:
Nem feltétlenül. Országos szinten az ilyen Angol (használt) ruha kereskedést tudom ajánlani. Néha ki lehet fogni elég jó cuccokat, és a nevével ellentétben nem csak használt ruhák vannak. De ha nem találsz, akkor keresgélhetsz pl. teszveszen, vaterán, vagy ebayen is. Ott általában megadják a pontos méreteket is, úgyhogy nem szokott gond lenni.
2009. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én viszont fejér megyei vagyok, és engem is érdekelne pár olyan bolt, ahol lehet kapni hip hop-os ruhákat. volt egy dunaújvárosban, de az bezárt.:/
2010. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!