Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemüvegeseknek másképp...

A szemüvegeseknek másképp kell sminkelni?

Figyelt kérdés
2007. máj. 25. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szemüveges vagyok, szerintem az a fontos, hogy egy árnyalatnyit erőteljesebben fesd ki a szemedet, mint a szemüveg nélkül. (Arra mindenképp vigyázz, hogy az ajak ne legyen annyira hangsúlyos!)
2007. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a rövidlátóknak a szemüveg kicsinyíti a szemét, így ha világos árnyalatokat használunk, a szem szinte eltűnik a keret mögött.

Így csak az erőteljesebb színeket ajánlott használni, ami jobban kiemeli a szemet.

2007. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

IGen, a szemüveg formájához igazítani kell a sminket. Először is a megflelelő szemüveget érdemes megtalálni.

Sok szakember van, keress fel egy megbízhatót -de ne a tömegkozmetikusok közül válaszz. (pl az Oriflame cégnél sok smink-szin-és stílustanácsadó van)Pécs környékén tudok javasolni, ha írsz privibe

2007. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia én szemüvges vagyok nekem egy normál smik az abbol áll hogy fekete szemceruza szempillaspirál és csillogó átlátszó szájfény meg puder.

a szememet ugy szoktam hogy a fekete szemceruza az a szemednek a "belső" részére megy és egy másik színt a szempillám alá teszek ez rüzsaszín vagy vmi ilyen szín a szempillaspirált meg ugy mint bárki szval én ilyen cicás szemeket csinálok ja meg fekete vagy szürke szemhéjpúder

2008. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,a szemüvegesek másképp sminkelnek.


A TÁVOLLÁTÓK szemét FELNAGYÍTJA a szemüveg.Ezért halvány,pasztell árnyalatok illenek a távollátóknak.Figyelem! A szemüveg felnagyítja a szemet,és az APRÓBB hibákat is kinagyítja.


A RÖVIDLÁTÓK szemét LEKICSINYÍTI a szemüveg.Ezért feltűnő,élénk sminket használj.


Tovább olvashatsz: www.csakmiketten.hu/

És a keresőbe írd be: Szemüvegesek sminkje"

2009. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!