Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudom leszedni a...

Hogyan tudom leszedni a tipes, zselés műkörmöt?

Figyelt kérdés

Már egy hete rajtam van. már a körömágynál látom hogy jön fel. de nem merem felszakítani.

esetleg valami tipp?


2010. nov. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem milyen köröm az,ami egy hét után felválik,de mindegy,nem is ez a kérdés. Ne tépd fel,reszeld!
2010. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
a felületét reszeld le, de ne teljesen, mert akkor elvékonyodik a körmöd hártyája
2010. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a szélén jön fel, akkor próbáld meg csak a levegős részeket lereszelni, de nagyon óvatosan, a saját körmöd ne reszeld! Utána átlátszó lakkal kend le.

Ha nem vagy biztos, menj el inkább egy körmöshöz, de ne ahhoz, aki csinálta, mert 1 hetes körömnek nem szabadna feljönnie.

2010. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű...fodrászkellékesnél kérsz műköröm leszedőt, ez egy folyadék ami felhigítja, abban ásztasd majd óvatosan szedegesd le.
2011. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!