Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ valaki Lora nevezetű...

Használ valaki Lora nevezetű sminkcuccokat?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

Kinek mi vált be,vagy mi az amiben csalódott?

(Pl.szemceruza,púder,alapozó,korrektor,tus stb. )


2010. nov. 24. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

- 1 korrektorom van és

- 2 körömlakkom: sötétkék,bordó.

Ezeket rendszeresen használom,meg vagyok elégedve velük.

De most tervezek venni pirosítót,és valami fekete-szürke szemhéjfestéket...remélem jók lesznek azok is.


Ja és volt egy alapozóm is,de az nem jött be.

Én 100-asba szoktam venni őket. :)

2010. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem alapozom van,korrektorom,szájfényem stb.

ahoz képest hogy milyen olcsó nagyon yo:)nem lehet róla rosszat mondani:))

2011. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem elég sok lora cuccom van, és nagyon beváltak. Nem igazán szoktam márkás cuccokat venni, nekem eddig szinte az összes olcsó 100 Ft.-os cucc bejött. Most vettem az Euro Family-ben 2 db. szájfényt 290 ft-ért. Nagyon tartósak. A tescoban előtte kipróbáltam egy loreal szájfényt és 10 perc alatt eltűnt a számról, a lora pedig órákig fennmarad. Vannak lora körömlakkjaim is, nekem azok is beváltak. Olcsó és az árához képest jó minőségű cuccok. Én mindenkinek ajánlom.
2011. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én még csak palettát ,szemceruzát és körömlakkot vettem tőle. A paletta nagyon jó és a ceruza is de a körömlakkjai nagyon rosszak. Egyáltalán nem tartós és csak sok rétegben fed teljesen. :)
2013. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!