Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercinget szeretnék de...

Orrpiercinget szeretnék de fémérzékeny vagyok, van olyan piercing amit lőnek és nem leszek rá érzékeny? És tényleg megfognak ítélni munkavállalásnál emiatt?

Figyelt kérdés

Nos, van a fülemben már hét fülbevaló, porcban van egy, az összessel szenvedtem mert begyulladt és vagy egy évig kellett ápolgatni míg elmúlt... Orromba szeretnék piercinget, van olyan anyagú piercing amivel nem szenvedek ennyit majd?

Meg nagyim kiborult (apám majd csak ki fog de nagyon..) hogy ha lesz ott egy icipici pötty, akkor a munkavállalásnál nagyon megítélnek és nem lesz melóm. Egy orr piercing tényleg ennyire előítéletre ad okot?... Ki tudom venni, és nyom nélkül begyógyul nem..? Bocsánat a sok kérdésért egyszerre a válaszokat előre is köszönöm. És ha adtok tippet, hogy fogadtathatnám el egy nagyon vaskalapos apukával a dolgot aki mellesleg engem egy szégyennek tart amellett hogy jeles tanuló vagyok, szorgalmasan segítek nagyimnak stb, megköszönöm. Bár megint el leszek hordva mindennek. Mindig azzal jön, miért kell az arcom szétbarmolni, meg minek, és hülye vagyok, stb. Megbékül valaha szerintetek? ez csak megjegyzés volt ^^;

18/l


2010. nov. 10. 20:53
 1/2 hot_kiss ***** válasza:
Bioszár, akryl.
2010. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fémallergia? Mert nekem is az van, csak ezüst-arany-titán amit bírok, minden másra allergiás vagyok, de az egy év alatt nem meggyógyulna, hanem leesne a fülem tőle...


Apukádra nem tudok mit mondani, ha jeles tanuló vagy és szégyennek tart, akkor én nem is a vaskalapos szót használnám, ne haragudj :(

2010. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!