Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválásnál melyikkel kenjem...

Tetoválásnál melyikkel kenjem akkor?

Figyelt kérdés

vazelin, bepanthen, körömvirág??

és olyan fertőtlenítő, amivel mondják, hogy kell mosni, annak van valami neve, meg hol lehet beszerezni?


2010. nov. 9. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Vazelin nem igazán jó csak ha le kell takarni a tetkót.

Bepanthen kell neki.

Octenisept ez 70%os alkohol tartalmú spray lefújod vele a varrott felületet és hagyhatod megszáradni is. Nem csíp és nagyon hasznos.

Én mellkason ezzel fújtam a tetkómat.

18/F

2010. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Clarasept szappannal mostam a friss tetoválást, és Bepanthen-nel kentem.
2010. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
claraseptet lehet gyógyszertárban venni? vagy hol tudom beszerezni?pécsi vagyok
2010. nov. 9. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet kapni a gyógyszertárakban.
2010. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tetkós fickó mindig adott egy kis tégelyben egy gyógyszertári krémet, ami égésre való. Nem tudom mi volt benne, de isteni most is hozzá járok venni ilyet, minden égési sebet azonnal elmulaszt még a gyulladást is.
2010. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vettem körömvirágkrémet, azzal kenem. az normális, hogy nagyon csípi?ez mikor fog elmúlni??(tegnap este csinálták)
2010. nov. 11. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!