Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyek azok a smink márkák...

Melyek azok a smink márkák ahol a termékeket (de főleg a szempillaspirálokat) védőfólia védi?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Elvileg minden tisztességes márkán szabvány lenne, nem? Vagy én járok puccos helyekre vásárolni?
tegnapelőtt 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet te jársz puccos helyekre

Drogériában,Rossmann DM nemigen látok ilyeneket

tegnapelőtt 16:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként főleg online van lehetőségem venni. De tele a puttonyom hogy sosincsenek lefoliazva a dolgok.
tegnapelőtt 18:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Én külföldön élek, itt legálisan nem lehet higéniai csomagolás nélkül eladni sminket. Szóval ha nyugatabbról rendelsz, kéne lenni rajta.



Nagyon durva, hogy Magyarországon nincs ebből balhé.

tegnapelőtt 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Online alatt DM,Rossmann,notino és makeup.hu-t értem. Soha semmi nem volt lefoliazva,de ha néha eljutok boltba,ott sem,semmi. Nincs valami márka,ami csak így ad el?
tegnapelőtt 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy kicsit off, bocsi, de nem tudom, hogy ez amúgy mitől függ, mert pl. régen én úgy vettem észre, hogy ugyanazok a Maybelline szempillaspirálok nem voltak lefóliázva a Rossmannban, addig a DM-ben igen. Szóval lehet jelenleg nem így van, egy ideje nem vettem már Maybellinet, de én régen ezt figyeltem meg, hogy nem csak a márkától függ, hogy le van-e fóliázva..
tegnapelőtt 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6, jól vetted észre, most is van így, de csak pár helyen, ami még furább.
tegnapelőtt 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 megirnad,hol vannak lefoliazva?
tegnap 00:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Notino-ról rendeltem Rimmel szempillaspirált, Catrice korrektort, Vichy arctisztítót és az összes levolt fóliázva.
tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
# rimmel,maybelline,Essence és max Factor spirált rendeltem eddig notinorol,egyik se volt lefoliazva,sőt mi több a max Factor kb beszaradva jött. :( ezek szerint szerencse.
tegnap 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!