Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol hordod a mobilodat?...

Hol hordod a mobilodat? (Táskában? Zsebben? Stb.) Milyen tokban van? Milyen védőfólia van rajta? Mennyire sikerül megóvni a karcolódástól? Mennyire tartod fontosnak, hogy megóvd?

Figyelt kérdés

júl. 20. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Zsebben.

Nem tudom. Fekete műanyag.

Nem tudom.

Van már rajta pár karc, de nem vészes.

Odafigyelek rá, de semmi extra. Pár év alatt úgyis elavul szoftveresen. Akkor amúgy is cserélni kell majd. Annyit meg kibír.

júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mikor hol hordom. Oldalra nyíló egyszerű műbőr tok. Fogalmam sincs milyen fólia van rajta, csak kértem, hogy tegyenek rá valamit. Egyáltalán nem karcos, vigyázok a dolgaimra. Nem annyira fontos, hogy megóvjam, nem került sokba, nem sajnálnám különösebben, vennék egy másik olcsó félét. Csak egy telefon.
júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Általában zsebben hordom, de ez nagyban függ attól is, hogy milyen táskát viszek magammal aznap. Hátizsákban nem szeretem hordani a fontos dolgaimat, mert arra nem látok rá, szóval általában telefont oda elrakni nem szoktam.


Egyszerű szilikon tokban van. Olcsó üvegfólia van rajta, szerintem valami Aliexpressről rendelt. Kisebb karcok ellen védi, de régen is, hiába volt drágább üvegfóliám, pont a szélére esett és az egész kijelző betört, szóval én csak azért rakok most is üvegfóliát rá, olcsót, hogy a mikrokarcolásoktól védjen, ha úgy és akkorát esik, akkor szerintem az üvegfólia akkor sem tudja megvédeni, mindegy milyen drága a fólia.


Amúgy fontosnak tartom, hogy megóvjam, de nem betegesen. Úgy vagyok vele, hogyha esetleg valami történne vele és kéne új, akkor max. veszek valami olcsóbbat ha anyagilag épp nem fér bele, csak hogy el tudjanak érni meg hogy alapokra legyen. Illetve általában mikor új telefont veszek, akkor az addig használt telefonom még mindig használható állapotban van, szóval ha valami történne a jelenlegivel, akkor még a régi úgy is ott van tartaléknak ideiglenesen, szóval azért annyira nem aggódom túl ezt a "mi van ha történik valami a jelenlegivel".

júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Hol hordod a mobilodat" -> Táskában

"Milyen tokban van?" -> Spigen Thin Fit

"Milyen védőfólia van rajta?" -> Spigen Glas.tR EZ Fit

"Mennyire sikerül megóvni a karcolódástól?" -> 1 hétig nem volt rajta fólia, keletkeztek is hajszál karcok(15 Pro). Fólia is megkarcolódott de még használható bőven. Igazából ezt nem lehet megelőzni, mivel a por a legélesebb és ebből van a legtöbb a környezetben.

"Mennyire tartod fontosnak, hogy megóvd?" Nem ejtem le, ha tehetem kímélem. Mivel 7-8 évig használom és nem szándékozom továbbadni ezért vigyázok rá. Vettem már át úgy használt telefont, hogy volt megfelelő állapotban, szóval azért igyekszem a sajátjaimra vigyázni és lehetőség szerint újat venni mindig.

júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nadrág zseb, oldalsó

Magas peremű vastag szilikon tok

Gyári védőfólia

Karcmentes idáig (1 éves)

Ha egyszer el akarom adni fontos, hogy jó állapotban legyen

júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy Spigen tok és ennyi.

Nem foglalkozok vele hova teszem, és nem karcolódik. Az se érdekel, ha már kidől a sorból, hogy esetleg nem úgy fog kinézni mint egy új.

Az elődje 4 év után kb. átlagos használt állapotban az új ár 30%-áért ment el, amit korrektnek tartottam. A mostani jövőre lesz 4 éves, és hasonló analógia mentén számolok vele. 100-ért vettem, jövőre szerintem 30-ért bárki elviszi, ha addig meglesz még.

júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

A bal nadrágzsebben (mindig a balban)

Nincs rajta tok

Nincs védőfólia sem

Nem sikerül

Nem tartom túl fontosnak. Vigyázok rá, de nem fogok még egy valag pénzt elkölteni hogy egy nagy bumszlit csináljak belőle és állandóan szórakozzak azzal hogy értékeli-e rendesen az ujjam a fólián át, stb. Próbáltam, nem tetszett, kényelmetlen volt és a tok alá amúgyis bejutott a kosz ami miatt sokkal jobban kidörgölte a telefon hátulját mint tok nélkül.

júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Zsebben van, nincs rajta semmi, de elég jól néz ki, pedig megvan lassan 1 egész éve. Azért próbálok rá vigyázni.
júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Zsebben.

Egyszerű fekete.

A legolcsóbb üvegfólia amazonról.

Egyedül a fólián van egy-két nagyobb karc, egyik sarkán egy pici darab levált, másikon egy pici repedés. 4 éves a telefon és ez az első fólia rajta. A műanyag hátlapján van egy-két pici karc mert bement a tok alá a homok a tengerparton.

Ennél többet nem tennék, használati eszköz.

júl. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zsebben hordom általában, nincs rajta se üveg, se tok, se semmi, vigyázok rá.
júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!