Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud ajanlani drogerias...

Valaki tud ajanlani drogerias fekete szemceruzat, ami nem mosodik el,”vizallo” es jo erzekeny szemre is? en mindennao hasznalok fekete szemceruzat de mar nagyon erzek h irritalja a szemem es elkezd konnyezni tole.

Figyelt kérdés
Elore is koszonom:)

okt. 12. 18:35
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én katalógusból szoktam rendelni. Amiket a boltban árulnak néha (vagy sokszor) nem a legjobb minőségű, és valóban, nekem is nagyon irritálják a szemem. Ahonnan szoktam rendelni az az Avon és az Oriflame katalógus. Nem mondanám, hogy drágák, viszont szoktak lenni akciók. Olyan 1100-1700 közötti áron szoktak lenni. Én eddig úgy tapasztaltam, hogy jó minőségű és tényleg megéri. Ja és tudsz válogatni még sokféle dolog között ha kell, persze itt sem minden tökéletes. Szemceruza téren van a normál ceruza és még az a kitekerős változat. Én a kitekerőset szoktam használni, az tudom, hogy tényleg nem bántja a szemet.
okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi ezt kihagytam: Elmosódni sem szokott, nekem egész nap bírja. Amikor este lemosom, akkor elég könnyen lejön és nem kell levakarni, mint sokszor a vízálló szempillaspirált.
okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, vagyok a ceruza miatt? Nem lehet, hogy allergia?


Drogériában a Catrice nagyon jó, de nem tudom, hogy érzékeny szemre is használható e. Egy próbát talán megér.


A Pupa szemceruzák nagyon jók, és nem is olyan drágák, de azt csak online vagy Pupa márkaboltban lehet beszerezni, pl. Westend-ben.

tegnapelőtt 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!