Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Árufeltöltőként mennyire...

Árufeltöltőként mennyire illik sminkelnem magam?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretek csillogni, tusvonalat húzni. Pirosító és mindent is magamra kennni. Tényleg mindig tip-top vagyok.

De ahogy elnézem az ott dolgozók nem igazán sminkelnek. Nekem nem nagy munka mert 20 perc alatt egy komplett sminket összerakok. Amikor suliba jártam is korán keltem emiatt és élveztem azt a 20 perces rituálét. Ez pozitív dolog volt a napomban.


Mennyire nézik ezt jó szemmel? Vagy érdemes mostmár visszafogjam magam? Nem úgy festem magam mint egy prosti aki lefejelte a szemceruzát...

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!


20N


ma 10:22
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs azzal baj ha kihúzod a szemed, szempilla spirál, alapozó, korrektor, highlihter stb, egy kisebb szem smink pl. De azért azt nem szokták jó néven venni a füstös/nagyon erős színű szemfestéked van, hatalmas műszempillával, vérvörös rúzzsal, meg annyi pirosítóval hogy úgy nézz ki mint egy bohóc. Egy kulturált smink szerintem a világon senkit nem fog zavarni
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg visszafogott, azaz amolyan nappali sminket teszel fel, addig szerintem senkit se fog zavarni.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te kisminkelve érzed jól magad, akkor sminkelj. Nem nehéz fizikai munka, nem fogod leizzadni a sminket. Szerintem nyugodtan csinálhatod.

Ne azzal foglalkozz, hogy más sminkel-e vagy sem.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam pénztárban.

Ugyan úgy feltettem a vörös rúzst meg kihúztam a szemem, szemöldököm mint máskor is.

Senki nem szólt érte.


Szerintem neked sem fognak, max. féltékenyek lesznek, te pedig kapsz a vásárlóktól 1-2 telefonszámot :)

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!