Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Keresztelőre illik a piros rúzs?

Keresztelőre illik a piros rúzs?

Figyelt kérdés
Sziasztok a napokban megyek keresztelőre, én leszek a keresztanya. Azon gondolkoztam hogy illik piros rúzst viselni?

aug. 9. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Mivel a keresztelők formális események, és szinte mindig egy templomban tartják őket, nagyon oda kell figyelni az öltözködésre is. Az etikett szerint a nőknek nem illik vállat szabadon hagyó, mélyen dekoltált vagy térdnél rövidebb ruhákban érkezni, ezért egy midi vagy maxi egészruha például remek választás lehet. Ha nagyon meleg van, és mégis ujjatlanra szavaznál, vigyél egy vékony kendőt, amit a válladra teríthetsz a keresztelő alatt. Érdemes kerülni a hangsúlyos, nagy ékszereket, a túl élénk, feltűnő színeket és a feketét is. A halvány, pasztelles árnyalatokkal azonban biztos nem nyúlsz majd mellé. A férfiaknak egy öltöny a legjobb választás, vagy egy elegáns nadrág zakóval. Fontos, hogy a nadrág ne legyen rövid, se farmer.



Ezt találtam.

aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem alkalomhoz illő, mert nagyon kihívó.
aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!