Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Zara parfümök mennyire...

A Zara parfümök mennyire tartósak kinek mi a tapasztalata róla?

Figyelt kérdés

tegnap 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Pont hogy nem tartósak.
tegnap 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Van közte ilyen is, olyan is.
tegnap 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont tegnap láttam tiktokon egy videót, amiben Zarás parfümöket mutogattak, hogy melyik minek az utánzata és milyen a tartóssága. A legjobbra pontozottnál 6-8 órát írtak, de ilyenből csak 2 volt, a többi 4-6 vagy 3-4 órás volt a videó szerint. Szóval attól függ mit választasz.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A férfi illatokról tudok beszámolni. A legtöbb illatuk klón és általánosságban nem kifejezetten tartósak. Viszont időnként csinálnak jó kiadásokat, neves parfümőrökkel dolgoznak együtt és ebből létrejön néhány abszolút jó parfüm. Nagy siker volt pl. a Sand Desert at Sunset, ami egy Kilian Angels Share klón, sikerült ugyanazt a Benoist Lapouzát leakasztani parfümőrnek, aki az eredeti Kiliant keverte ki. A gond az, hogy ebből is van többféle batch, mint a drágább parfümöknél és ezek máshogy fognak teljesíteni. Nekem a fehér cimkés van meg, hoz egy korrekt dizájner minőséget, az újakról azt hallottam, hogy már kevésbé tartósak.

Idén megcsinálták a Zara Ocean sorozatot, ami az elnevezés és az üveg kék design-ja alapján egy nyári szériának kellett volna lenni, erre őszi, téli édes-fűszeres-vetiveres illatokat kapunk, gyatra tartóssággal. A Zara képes jó dolgokra, aztán meg csinálnak valami egészen elképesztő hülyeséget és sajnos az utóbbiból van több.

tegnap 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Miss Dior-Blooming Bouquet utánzatát szeretném a Zara Nude Bouquet-et

Fogalmam sincs hogy az mennyire lehet tartós.

tegnap 22:11
 6/6 anonim válasza:

A Feagrantica-n szoktam utánanézni. Ha sok szavazat jön össze valamelyik termékre, akkor viszonylag pontos. Inkább fölfelé téved (jobbnak ír dolgokat, mint amilyenek valójában.)

[link]


ez alapján (weak/moderate), valószínűleg nem túl tartós

ma 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!