Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok jó deókat amelyek...

Ajánlanátok jó deókat amelyek nektek beváltak, jó izzadás-gátlók?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nivea: Pearl&Beauty stift.
2010. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Férfi, vagy női? Axe stift jóféle.
2010. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Női:p
2010. nov. 2. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Secret stift vált be. Ami krémesebb és a kis lyukakon lehet adagolni. Soha nem izzadok tőle és sokáig jó illata van. Csak ajánlani tudom.

20L

2010. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes nagy márkát kipróbáltam már, amikor úgy döntöttem kipróbálom az adidast. (Deo, vagy stift tökmindegy, mind jó.) Mit mondjak, azóta csak azt használom. Nem sokkal drágább a többinél, de hatásosabb, abszolút nem izzadok. Persze ez mindenkinél más. Az én környezetemben minden nő (anya, tesó, barátnők) különböző márkát használ.
2010. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ugyanaz a Secret, amit mar irtak elötte. En elötte sokat valtogattam, mert mindegyik olyan "elmegy volt", de mar evek ota csak azt hasznalom, most Nemetorszagban elek, es ide mindig kiküldetek, mert itt nincs :)
2010. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én általában 3 havonta szoktam egy hónapra márkát váltani,nehogy túlságosan hozzászokjon a szervezetem,mert volt egy idő amikor hosszú ideig ugyan azt használtam és már egy idő után nem használt!

Amit viszont bátran ajánlok az a Nivea illetve a Fa család!

Ami viszont nekem nem használ,az a GArnier új 48-ás deoja!

Hiába fürdesz le alaposan,bekened magad és fél óra múlva bebüdösödik.

2010. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
2010. nov. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!