Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csinálni szeretnék helix és...

Csinálni szeretnék helix és tragus pc itthon. Shien fül lyukasztóval?

Figyelt kérdés
A shien láttam fül lyukasztókat azokkal lehetséges ilyen pc csinálni?
aug. 9. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Hány éves vagy? Ha rám hallgatsz porcot nem szúrsz magadnak. Milyen "fül lyukasztóra" gondolsz? Füllyukasztó pisztollyal meg ne próbálkozz még cimpán vagy orron se nemhogy porcon mert roncsolja a szövetet. A porc pedig lassan gyógyul és ne haragudj, de egy átlagember nem tudja szépen megcsinálni. Ha a porc elfertőződik, könnyen kaphatsz porchártya gyulladást ami nem leányálom nekem aztán elhiheted. Helix hajlamos a vadhúsra, főleg ha szarul csinálod, és ilyen a bőröd.


Menj el profi piercerhez ne csinálj hülyeséget otthon. Lehet hogy drága a piercing, de a drága orvosi kezelésnél, és egy csúnyán gyógyult, heges piercingnél sokkal jobb.

aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te fogyatékos vagy.
aug. 11. 03:00
 3/3 anonim ***** válasza:

2 bocs hogy segíteni próbáltam. Akkor menjél kapjál fertőzést az ocsmány házi piercingjeidtől idióta.

Üdv, egy testmódosító kolega

aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!