Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó dekorkozmetikumokat...

Milyen jó dekorkozmetikumokat javasoltok, amit állatokon nem tesztelnek!?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
jobb ha rajtad tesztelik először?
2009. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a jó, ha nem használnak olyan anyagokat, amik allergiát vagy más kellemetlen szövődményeket okozhatnak és akkor nem kell senkin és semmin tesztelni. Tudtommal az Avon ilyen, papírforma szerint ők nem végeznek állatkísérleteket. Olvasgattam az interneten a témával kapcsolatban, de nehéz olyan márkát találni, amelyik nem bűnös ilyen téren. L'Oreal és egyéb nagymárkák keze is benne van.
2009. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Avon és az Oriflame elvileg nem végeznek állatkísérleteket, a krémeket, dekorkozmetikumokat önkénteseken tesztelik. De egy dolog amit a cég állít, és egy dolog az a valóság, amit az átlagfogyasztó sosem fog megtudni.
2009. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Freeman termékek. Jelenleg nagyon kevés helyen lehet kapni, mert megszűnt egy ideig (anno minden drogériában lehetett kapni), aztán nemrég újraindították, én most az Ázsia centerben láttam, B. épületben a földszinten
2009. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a lush nem tesztel állatokon csak önkénteseken és csodálatos termékeik vannak(smink kellékek nincsenek csak szájfény)Aki már látta hogyan tesztelnek állatokon,remélem ugy gondolkodna mint én...
2009. jan. 7. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!