Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondolsz, hány éves...

Mit gondolsz, hány éves kortól sminkeljen egy lány?

Figyelt kérdés
Kérlek azt is fejtsd ki mit értesz smink alatt!
2010. okt. 11. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
15 évesen.barna szempillaspirál halvány szájruzs szájfény kis pirosító.buliba púder is mehet meg vmi rózsaszínes szemhéjpúder.
2010. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14
2010. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Jázmin anyucija válasza:
13 éves voltam, amikor először kihúztam a szemem alsó részét feketével. Azóta az minden ébredés után elmaradhatatlan, mert különben úgy érzem, nincs szemem. Szempillámat is szoktam feketére, és nagyon ritkán a szemhéjamat öltözékhez illő színnel. Kifejtettem:))Nekem ennyi a smink.
2010. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 13 évesen kezdtem el sminkelni,akkor még csak szemceruzát használtam,majd jött a szempillaspirál is. most 15 éves vagyok és hétköznapokra általában ezeket használom: korrektor,szemceruza,szempillaspirál,szemhéjfesték esetleg egy kis pirosító,de azt nem túl gyakran (:
2010. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretne sminkelni (mert sztem az nem igénytelen, aki nem sminkel-csak mert van pár elég sznob ismerősöm, aki szt egy normális csaj sminkeli magát :S), akkor 14 év felett (előtte lehet színezett ajakápoló/ajakbalzsam plusz korrektor, ha kell)... suliba, középsuliba sztem elég szemkihúzás vagy natúr szemhéjfesték (inkább bézses-barnás tónusok, földszínek, világos színek) és egy halvány szájfény.
2010. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
pasiként mondom hogy elrettentő tud lenni sokszor a smink egy lányon.. amikor reggel meglátod és azon gondolkozol h ki mellett is feküdtél le.. aztán rájössz h ez ő csak letörölte a sminkjét...maximum alapozó, meg nagyon vékony szemkihuzás ami szerintem belefér... de vannak elég durva sminkelt osztársaim akiknek zöldre van festve a szemhéjuk meg hasonlók...
2010. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hot_kiss ***** válasza:
Szerintem (6.)7-8. osztályban elég bőven a vékony szemkihúzás, korrektor és halvány szájfény. Én most 10.-es vagyok és festemmagam mindennap. Van mikor durvább, vanmikor természetesebb. Hangulat és öltözködésfüggő.
2010. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 15 évesen kezdtem el sminkelni, amikor középiskolás lettem előtte csak alkalmakkor.

Én ezeket használom: szempillaspirál és fekete szemceruza mindig néha tust és szemhéjport is használok suliba. Eseményekre néha rúzs :)

2014. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!