Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki ha ilyen a telefonom és...

Ciki ha ilyen a telefonom és ezüst ékszert hordok, vagy telefonnak és ékszernek nem kell passzolnia?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat, jaa és szerintetek milyen ez a szín? Szép eza telefon (1) vagy ez szebb?(2)


(1)

[link]



(2)

[link]


2010. okt. 10. 13:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
egyátalán nem gáz, ha nem passzol. nekem lila telefonom van, akkor most folyton hordjak lilát, mert a zöld felsőhöz nem megy a lila telefon?=D
2010. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jogos! :) Köszönöm a válaszodat!:)
2010. okt. 10. 17:11
 13/23 anonim válasza:
Látod! Ezért van fekete telóm ;-) :D
2010. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Jujj basszus :D Ne haragudj, de ez tényleg vicces. :D Az 1. oldalon írta valaki, hogy az ékszer egy kiegészítő, a mobil meg egy használatitárgy, a kettőnek semmi köze egymáshoz, ez olyan kb. mint hogy nekem szőke a hajam és ezért nem hordok barna cuccokat.. (Mellesleg tényleg nem hordok, de ez más tészta) A baártnődnek meg semmi köze ahhoz, hogy milyen cuccaid vannak.

(Mellesleg az 1. néhány sort nem irigységből írtam, mert nekem drágább mobilom van, de nem szeretném ide leírni.)

2010. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Iphone 4?:) Én is gondolkoztam rajta de ez jobban tetszik. Na de nyilván nem az ára miatt írtam ki ezt a kérdést. Amúgy én is szőke vagyok és csomó barna cuccom van.:D Szerintem nem rossz a szőkéhez a barna, csak el kell találni a legmegfelelőbb árnyalatot. :) Hát köszönöm a válaszokat. :) Mondjuk amúgy sem roskadásig vagyok felékszerezve, úgyhogy igazatok van!:) Köszönöm a válaszokat még egyszer!:)
2010. okt. 10. 20:39
 16/23 anonim ***** válasza:
Majdnem, igazából iPhone 5, de sokan nem hisznek nekem, pedig ők kérdezték, hogy milyen mobilom van. A szőke haj-barna ruhát csak példának írtam, 2 barna cuccom van, egy combközépig érő nadrág és egy hosszúujjú barna póló, amin vékony kék csíkok vannak. Többen mondták is, hogy jól áll nekem. :) De ha már itt tartunk, szerintem a szőkéhez a legjobb a fekete, a lila és a kék. xD
2010. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem gonoszkodásból írom de a Iphone 4et is csak most dobták piacra, Iphone 5 még nem létezik.:)
2010. okt. 11. 17:51
 18/23 anonim válasza:
Tisztaa. L.O.L. am sztem nem muszáj egy színűnek lenni a telódnak és az ékszereidnek nekem pl.: egy samsung corby txt van sárgába és van amikor piros karkötőt vagy fülcsit hordok:)
2010. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De létezik. Keress csak rá Googlen, de tudtam, hogy nem fogod elhinni, ez van. =)
2010. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Azok prototípusok és tervek. Még csak most jelent meg az Iphone 4, 5 még mindig nem létezik. Dee gratulálok ha neked az van.:D
2010. okt. 12. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!