Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki ha ilyen a telefonom és...

Ciki ha ilyen a telefonom és ezüst ékszert hordok, vagy telefonnak és ékszernek nem kell passzolnia?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat, jaa és szerintetek milyen ez a szín? Szép eza telefon (1) vagy ez szebb?(2)


(1)

[link]



(2)

[link]


2010. okt. 10. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Most villogni akarsz ?

Vagy fake kérdés ?

2010. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
basszkii ezen röhögtem egyet XDD akkor a pár nulla végű telefonodat cseréld le olyanra ami passzol az ezüstékszereiddel -.- jézusisten o_O CSAK A PLÁZACICÁKNAK KÖTELEZŐ PASSZOLNIA A TELEFONNAK ÉS AZ ÉKSZEREKNEK sztm xD
2010. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kellene passzolniuk? Az egyik (segítek: az ékszer) kiegészítő, a másik (a telefon) pedig egy hasznos kütyü. Hadd ne mondjak semmi többet.
2010. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Mekkora nyomorék vagy, vazze!
2010. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De jó hogy csupa jóindulatú ember jár GYK-ra. Nem értem miért kell lehurrogni.. Miért is villognék? :S Nem értem:S Azért kérdeztem mert barátnőm mondta h ne ilyet vegyek mert ezüstöt hordok, és kíváncsi voltam hogy igaza van e abban hogy hülyén néz ki az ezüst ékszer egy ilyen telefonnal. Nem értem miért lennék "nyomorék" és miért villognék. Ez csupán egy kérdés, nem értem min háborodtatok fel. :S Ha valaki értelmesz válasszal szolgálna azt megköszönném!!:)
2010. okt. 10. 14:45
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha a rosszindulatotok oka az, hogy nektek nem telik ilyen telóra akkor sajnállak titeket, hogy ez alapján tekintetek valakit szimpatikusnak vagy ellenszenvesnek. Szánalmas ez a megítélés, és hozzáállás.:S
2010. okt. 10. 14:48
 7/23 anonim ***** válasza:
A telefonnak meg az ékszernek nem kell passzolnia! Tök mindegy, milyen a telefon, az ékszer egész nap rajtad van, a telefont meg előveszed, ha hívnak, üzenetet kapsz. Én amolyan "dark-metálos" vagyok, ezüstszínű ékszert hordok, és van egy 6 éves Samsung X480-asom, ami kicsike, kinyitható, egy aranyos kis lovas telódísz van rajta... :) Szóval a kettőnek abszolút semmi köze nincs egymáshoz, nyugi!
2010. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes hozzászólásodat kedves válaszoló!!:)
2010. okt. 10. 15:55
 9/23 anonim ***** válasza:
a barátnőd egy nyomi, akit esz az irigység, mert valszeg neki nincs ilyen telefonja, vagy bizonyos okokból azt akarja, hogy neked ne legyen. SEMMI KÖZE HOZZÁ!
2010. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kedves válaszoló! :)
2010. okt. 10. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!