Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 2 napja szúrattam a szám,...

2 napja szúrattam a szám, kicsi a piercing, kicserélhetném most? Mert így igencsak kellemetlen :S

Figyelt kérdés
2 napja szúrattam(tesómmal) szájpiercinget (alsó ajkam középrészére) és későn jöttünk rá, h. a pc kicsi :S És elég kellemetlen így, bele mélyedett az ajkamba és ott van a nyoma.(különben golyós végű patkó) ja, meg a golyót nem is lehetett már rárakni, mert összenyomta volna az ajkamat,szal félek is, h. kiesik. Szóval eléggé jól jönne a csere..vagy ezzel kell várnom 2 hetet? :O
2010. szept. 23. 16:49
 1/6 anonim válasza:

Hát...

Ha elmész piercingeshez 1000-ért kicseréli neked!

Ne hagyd benne a kicsi pc-t mert jobban is bedagadhat a szád, ha irritálja.

-Max. ha nm akarsz piercer-hez menni és már nagyon bedagadt csak akkor cseréld ki szerintem.

2010. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát,felőlem.. De készülj fel, hogy lehet hogy ahogy kiszedted, nem tudod majd kicserélni...Ez az első 2 héten elég jellemző. Akármilyen testékszernél.
2010. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem pc-shez menj el.
2010. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hisztis válasza:

Ne cseréld ki,nekem is elég csöpp volt a Monro pötty a szám bal felső részén,de ha kicseréled ;


1,feltépi a hegedő bőrt a piercing kihúzása

2,az új piercing új fajta bacilusokat tartalmazhat (fertőtlenítés után is,mert nem ugyanaz az anyag,ami eddig a bőrödben volt

3,nehezebben gyógyul majd be a (gondolom amúgy is gennyedző) sebed

4, kenegesd Betadine-nnal,hogy lejjebb menjen a kezdetleges gyulladás és akkor kevésbé fog nyomni a piercing

2010. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De most, 5 perce cseréltem ki..Már nem bírtam tovább O_o

És sikeresen véghez tudtam vinni.X) Egy 0.2-est raktam be, alapból meg 0.6 volt.

2010. szept. 24. 19:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja, 1.2-est 1.6-os helyett :D

Nem 0.2 + 0.6

2010. szept. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!