Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ha kb olyan szám...

Szerintetek ha kb olyan szám van, mint Angelina Jolie-nak, nem nézne ki rosszul egy piercing középre?

Figyelt kérdés
Tehát a vastag szájnál nem néz ki hülyén? Mert ezzel kb még jobban kihangsúlyozódik hogy milyen vastag az ajkam, vagy lehet hogy még vastagabbnak tűnik...
2010. júl. 18. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha olyan szép szád van mint Angelina Jolie-nak , akkor ne rontsd el egy piercinggel... :/ :) .. de ez csak az én véleményem
2010. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Angelina J. szája gusztustalan, hadd ne mondjam mire emlékeztet. De egy pc tényleg csak jobban kihangsúlyozza.
2010. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont. Szájban különösen a hölgyeknél elég idétlen a piercing (és cseppet sem nőies). Akkor inkább köldök, amit el tudsz takarni, ha kell...
2010. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én inkább a szememet hangsúlyoznám
2010. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok már légyszi...
2010. júl. 18. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
3-dik vagyok...igen, ki fogja hangsúlyozni. rakj rá Jolie képére photoshoppal egy piercinget!:D
2010. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Ocsmány lenne, de a te dolgod.
2010. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet. Az ilyen piercing inkább vékonyabb szájon mutat jól.
2010. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az arcodon amúgy is a szád ami feltűnik leginkább az embereknek. Ha arra tetetsz piercinget CSAK a szádat fogja figyelni mindenki. Sztem próbálj más testrészedet is kihangsúlyozni; orr, szem. Bááár sztem egy nyelvpiercing nagyon ütne:)
2010. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!