Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kellene úgy sminkelni,hog...

Hogy kellene úgy sminkelni,hogy ha valakihez hozzáér az arcom, akkor ne fogjon az alapozó pl.?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy furcsa kérdés, de már többször megesett velem, hogy a páromat, amikor megölelem mondjuk, meglátszik szegény pólóján az alapozó nyoma. Nem szoktam pedig sokat rakni, púdert is használok. Esküvőkön pl. hogy hogy nem latszik meg az öltönyökön a menyasszony sminkje? Persze ott sok esetben profi sminket használnak, hogy lehetne ezt elérni, hogy ne fogjon?

2022. jún. 1. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Olyan alapozót kell venni igazából.
2022. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Pasi vagyok, de ezt nem értem. Ha nem értesz, hozzá akkor minek sminkelsz?? Csak azért mert mindenki csinálja?? Vagy hogy szebb legyél, mint amilyen valójában vagy?? Eskü pár lány/nő amit alkot, azért egy használt autó kereskedőt tényleg lecsuknának.



Kérdésre válaszolva:

Egyrészt minőségi smink. Rúzsból is van ajak tinta, ami tényleg csók álló, azzal nem fogsz össze majd semmit.

Valamint van smink fixáló termék is, amivel segíti, hogy ha valami hozzá ér az arcodhoz, akkor azt ne kend össze.

Tényleg szomorú, hogy ilyeneket jobban értek, pedig nem is sminkelek.

2022. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

#2

"Ha nem értesz, hozzá akkor minek sminkelsz??"


Egyrészt, mindenkinek el kell kezdenie valamikor, és ha hiszed, ha nem az elején a legjobb sminkesek sem voltak profik, nem "értettek hozzá". Szerethet az is sminkelni, aki nem tud olyan jól, és annak sem tilos a smink, aki rettentő béna, de meg akarja tanulni, mert ez érdekli. Amúgy meg, az sem elítélendő, ha valaki szebb akar lenni a smink által, ha neki úgy jobban tetszik, hát csinálja.

2022. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
29%

Én szinte nem is értek hozzá pedig érdekel de valahogy rajtam nem ugy ál mint máson igy nem is sminkelek szempilla spirál száj kontur és ennyi

Majd meg kérdezem sogornőmet miket használ és le irom.

16/L

2022. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
A púder is fixálja valamennyire az alapozót, abból is kipróbálhatsz többfélét, de ha ez nem elég, akkor sminkfixáló spray-t javaslok.
2022. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy már írta más ua, minőségi sminkeket kellene venni (nem, a catrice, rimmel meg társai nem azok)
2022. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Mi a minőségi? 6#
2022. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Nekem bevàllt a catrice tru skin mineral losse pudere amit ilyen puder puff szivacskaval nyomkodom bele a börömbe dm ben kaphato ebelin markaju tökėletes erre a cėlra, jo alaposan puderal be biztositod akkor nem fog.
2022. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

#6

a Catrice jó

2022. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Pl missha, dior, estee lauder, artdeco, clinique
2022. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!