Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelvpirszing káros hatásai?!

Nyelvpirszing káros hatásai?!

Figyelt kérdés
Hirtelen érdekelni kezdtek a pirszingek, főleg a nyelvpirszingek tetszenek. Igaz-e, hogy károsak a fogakra? És hogy van a ki-be rakás? Otthon gondolok egyet, kiveszem, majd ha buliba megyek másnap, akkor visszarakom? Mennyi idő alatt gyógyul ilyenkor vissza? Sok mindennek utánanéztem már, pl. 3000-8000Ft a kiszúrás, nade mennyi bele maga az ékszer, gondolom az külön van. Bízom a tapasztalatotokban! :)
2010. szept. 16. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem benne volt az ékszer a 8000ben, pesten csináltattam.

Nem értem mit kérdezel (Otthon gondolok egyet, kiveszem, majd ha buliba megyek másnap, akkor visszarakom? Mennyi idő alatt gyógyul ilyenkor vissza?)

Ha begyógyul nincs luk, ergo nem tudod visszarakni. :/

Csere marha könnyű, megvan 2-3 perc alatt, lecsavarod a felső golyót, kihúzod a szárral együtt, belerakod a másikat, rácsavarod a golyót...

Fogakra nem káros a műanyag/szolikon golyós pc, de a fém igen.

Ja, és ne vedd ki sok időre, barátomnak 4-5 óra alatt beforrt a luk!


15/L

2010. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először tanuld meg leírni...piercing..

a szúrásban ált benne van az ékszer, meg jobb helyeken a csereékszer is...de inkább nézz szét a fórumokon, van egy olyan, h nyelvpiercing tapasztalatok...olcóvasd végig, és utána csináltatsd meg...addig NE..

2010. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!