Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy színes...

Mennyibe kerül egy színes kontaklencse?

Figyelt kérdés

Nincs baj a szememmel, így gondolom olcsóbb lenne, mintha szemüveges lennék, csak kíváncsi vagyok arra, hogy másoknak, akiknek van mennyibe került?

21/L


2010. szept. 9. 12:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És az is érdekelne, hogy miket kell hozzá még megvenni?
2010. szept. 9. 12:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Először el kell menni egy kivizsgálásra szemészhez, én egy optikába mentem, ott megnézték, hogy viselhetem-e a kontaktlencsét és milyen a görbülete a szememnek. Órákat töltöttem el, nem tudtam berakni, így inkább el kezdtem a szemtornát és így gyakran szemüveg nélkül megyek mindenhova és elég jól látok már anélkül is...


A színes kontaktlencsének kicsit húzosabb az ára, itt megnézheted:


[link]


Havi 6-7 ezer forintból szerintem ki lehet jönni, bár én ennyit nem költenék rá. A dioptria nem határozza meg az árat. Ha nincs baj a szemeddel szerintem semmiképp ne használd a lencsét csak a szín miatt, annyit nem ér meg. Sok vele a idő és körülményes. Napi tisztítás, tárolás és bár akármennyire is vigyázól a higiéniára a fertőzés veszélye mindig ott van.

2010. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idővel már rutinná válik, de akárki akármit mond, lencse nélkül sokkal könnyebb, amíg nekem volt, állandóan szórakozni kellett vele, cserélni naponta a tárolófolyadékot, szóval egy kisebb életmód váltással ér fel.
2010. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2010. szept. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!