Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy kis pocakom, de...

Van egy kis pocakom, de szeretnék köldök piercinget. érdemes, vagy inkább hagyjam, mert undorító?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább csinálj napi 2x20 felülést(nem kell teljeset) vagy hullahoppozz 2x10 percet azt lemegy a hasad. Mondjuk attól függ mekkora az a pocak..ha tényleg nagyon kicsi akkor nem undorító.
2010. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanmár!! Miért érdekel mások véleménye?? ha tetszik , csináltasd meg! Amúgy sem gázm ha van egy kis pocakod! :)
2010. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát sztem undi kicsit...és úgy nem néz ki jól...már láttam pár csajt...és hát szörnyű

fuss, csinálj felüléseket, ha kicsi na hasad gyorsan le fog menni

16/L

2010. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagy*
2010. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne csnáltass,és tartsd meg a pocid. a poci cuki,a pasik szeretik.
2010. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Esténként 100-100 felülés és lábemelés.

Persze fokozatosan.

Bomba alakod lesz.

A lustaság is bűn.

A tested ellen.

2010. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok senkit elrettenteni, de a napi 100 felülés az édeskevés :P

Szerintem egyébként a kis has szép és nőies tud lenni, ha szép a bőröd, lehet hogy jól áll bele a piercing.

És csatlakozom az egyik előttem szólóhoz: ne mások véleményéhez igazítsd az ízlésedet, mert lehet, hogy az ő ízlésük sem jobb. Sőt...

2010. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!