Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen körömmintát csináljak?

Milyen körömmintát csináljak?

Figyelt kérdés
Van körömmatricám,de nem akarom mindig azt használni,néha ilyen furcsaságokat(csíkokat a körömbe stb.(nem feltünőt,meg ilyeneket csak simán))csinálok.Ezt még a barátnőmtől lestem el :P.Ő tök jól csinál ilyeneket.Csak hát nemjut eszembe semmi,hogy ilyet cisnáljak.Próbáltam virágot de nemsikerült.most ilyen félig piros,félig sötétrózsaszín körömlakk van fent.(a körmöm eggyik fele piros,másik rózsaszin)Nemtudtam mást kitalálni,pedig elvileg (a barátnőim szerint)nagy fantáziám van(ezt néha énis észre veszem magamon)A gond az is hogy alig van körömlakkom(venni fogok még!)Csak egy piros,átlátszó,sötétrózsaszin van.(a csillogórózsaszin beszáradt)Szóval milyen mintát tudok nyomda meg egyik szerkentyűk nélkül készíteni ami nem kihívó.
2010. szept. 2. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

virágot úgy tudsz, hogy veszel egy tűt, a hegyét végighúzod a körömlakk ecsetén, majd pöttyentesz négy cseppet a körmödre, ahogy a virág szirmai lesznek. mielőtt megszáradna, középen összekötöd őket

. .

*

. .

ahol a csillag van, oda, majd ha már kb. megszáradt, oda, ahol összeérnek, pöttyintesz egyet másik színnel, ez lesz a közepe.


tudsz még pici szíveket is csinálni, ugyan így tűvel cseppentesz egyet a körmödre, majd fentről lefelé végighúzod benne a tizsta tűt. fotos, hogy az alatta levő lakk ne legyen teljesen megszáradva, mert így lesz csak meg a <3 forma. amikor a pötty tetejétől húzod lefele, belehúzod a másik színt a pöttybe, ahogy áthúzod rajta, annyival húzd lejebb a tűt, amilyen hosszú szívet akarsz. a tovább fogja húzni a lakkot, így lesz meg a szív alja.


remélem érthető volt:)


20Ł

2010. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

, ,

*

' '

2010. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mindig vonalakkal babrálok meg kisebb mintákkal:D nagyon jókat szoktam csinálni:D
2010. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!