Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól szokták...

Hány éves kortól szokták festeni magukat a lányok úgy általánosan?

Figyelt kérdés
(Én most vagyok 14 és fél...)
2010. aug. 31. 13:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem 14-15 az átlag, mondjuk én 18 vagyok és csak ritkán szoktam. De hát én anélkül is szép vagyok, akkor meg minek? Ha nálad is ez a helyzet, szerintem ráérsz. Ha meg kislányos az arcod, akkor feltétlenül várj, mert szerintem úgy nagyon morbid tud lenni az összhatás.
2010. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem ez inkabb a fejletsegtol fugg, nem mindenkin all jol a smink sem (12-15), mondjuk ha meglatsz az utcan egy kicsi alacsony lanyt 150cm lehet az hogy 8.-os de te meg is picit megnezed hogy uristen ilyan hamar elkezdi, mi lesz majd a borevel?

en 12 eves vagyok szoktam alapozot tenni homlokomra (picit pattanasos), piros szajfannyel szoktam bekenni szamat (most nem egy virito pirosra kell itt gondolni), es nagyon ritkan halvanyan bekenem szememet is (nagyon halvany barna es ezust)... es egyaltalan nem neznek meg mivel 166 cm vagyok...

te sztem 14 evesen elkezdheted persze ne vidd tulzasba meet olyan mint ha alarcmoge bujtal volna es olyan mu ha valakin sok smink van, sose valasz rikito szineket, es szemceruzaval sem kell kihuznod szemed csak azert mert a tobbseg azt csinalja, sztem az egyaltalan nem szep, csak akkor ha sotet barna szemeid vannak, sotet kek, vagy vakito kek esetleg smaragdzold :)

2010. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el festeni magam, amikor elkezdtem járni középsuliba. Elősször csak annyi volt, hogy alul szemceruza. Most 11.-es vagyok és már nagyon szép sminkeket tudok csinálni, hála a sok gyakorlásnak. A mostani sminkem: Alapozó, felül fehér szemhéjfesték, szemhéjtus, feketével kicsit átsatírozom, alul szemceruza, szempillaspirál, szájfény, néha szemöldökceruza és púder. Elképesztő a változás rajtam 2 év után. Szerintem neked még elég lenne szemceruza alulra, szempillaspirál és egy kis szájfény, esetleg ha vannak bőrhibáid akkor alapozó.
2010. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sztem átlag 12-14... de én pl. 19 éves koromtól használtam egyáltalán sminket. Addig csak korrektor meg ajakápoló.


21/l

2010. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
okés kösz mindenkinek...
2010. aug. 31. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!