Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól szokták...

Hány éves kortól szokták festeni magukat a lányok úgy általánosan?

Figyelt kérdés
(Én most vagyok 14 és fél...)
2010. aug. 31. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

12.

15/L

2010. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ohh kösz ...

Akk én már bőven benne vagyok..:D

2010. aug. 31. 13:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Én pl 19 vagyok és csak nagyon ritkán festem magam, mindennapra csak korrektor.
2010. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én talán 14 évesen kezdtem. :D De sokáig tartott, mire megtaláltam, hogy nekem mi áll jól.
2010. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

a mai világban már 14 évesen elkezdik,de van aki már 12-13 évesen festi magát.Ezt sose értettem meg,minek kell egy gyereknek festenie magát!?

Most vagyok 16 éves,és kb.fél éve,kicsit több mint fél éve kezdtem el rendesen,mindennap festeni magam,ami áll alapozóból,púder,szemcerka,spirál,szájfény,de van hogy csak szemceruza,meg alapozó.

2010. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát én 14 éves koromban kezdtem, de csak annyi, hogy korrektor, tehát az nem is volt igazán festés, de kellett a pattik miatt :S (addig szügségtelen volt szp arcbőrrel) Aztán ez erősödött, úgyhogy 15 és fél évesen elkezdtem alapozót használni, 16 éves koromtól pedig spirált, de kb. ennyi, néha még szemcerka, bulin kívűl pl. nem is használok mást (buliba mg szájfény, esetleg szemhéjpúder). A számra mindig ajakbalzsamot teszek, picit élénkíti és ugyanakkor ápolja. 19L
2010. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bocsi: *szp - szép
2010. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 14vagyok, és csak sprilált használok, de azt se mindíg...

Meg egy nagyon kicsi korrektort, ha sokáig fentvagyok, és másnap csúnya a szemem alja...

2010. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15 éves koromban kezdtem. 21/l
2010. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én 13 évesen kezdtem el sminkelni magamat és igaz h most kinevetném magamat de örülök mert most nagyon jól sminkelek,és ezt nem csak én gondolom így hanem mindenki aki eddig látott sminkelni,csak ámulnak és csodálkoznak h sokkal idősebbek és sokkal többet tudok a sminkelésről mert régebben folyton ilyen videókat és cikkeket olvastam,úgyhogy szerintem nem baj ha valaki korán elkezdi.
2010. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!