Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha nem branül tűvel szurnam a...

Ha nem branül tűvel szurnam a septumomat ugy is bele tudnám rakni a pct?

Figyelt kérdés
Legutóbb mikor nem azzal szúrtam a fülemet sehogy nem bírtam beletenni a fülbevalót, csak félig ment át a lyukon, és félek hogy a semmiért fogok megszenvedni, szerintetek ha meg próbálnám sikerülne, vagy várjak amíg eltudok menni branult venni ? Kérdésre válaszoljatok légyszi ne azzal hogy menjek el szuratni szakemberhez. Felénk nincs ilyen csak kb 50 km-re, csak ezért meg nem fogok el enni.

2021. máj. 15. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a parfümös is ugye?

Nem, nem fog sikerülni. Menj szakemberhez.

2021. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz körül tuti nincs-e a közelben piercinges, nem csak azért mert mindenképp branüllel kell, mivel itt a fülbevalóval ellentétben nem is nagyon látod mit csinálsz, de septumot nagyon könnyű ferdén szúrni az meg nagyon csúnya lesz. Ha nincs is a közelben olyan hely, nem mentek a jövőben valamiért nagyvárosba? Ha már arra jársz ezt is letudod, nekem is vannak dolgok amiket mondjuk csak Budapesten tudok elintézni (100+ kilométer) ilyenkor szépen gyűjtöm fejben hogy mik ezek aztán ha van valami amiért felmegyünk ezekből is letudok párat.
2021. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar megvettem a branült
2021. máj. 21. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!