Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lenne kedvetek velem beszélget...

Lenne kedvetek velem beszélgetni sminkel és ilyenekkel kapcsolatos témákban? =)

Figyelt kérdés
Mindenféle csajos téma:D
2010. aug. 22. 14:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekem hosszú göndör gesztenybarna hajam és ugyanilyenszínű hajam van, a szemem nagy, ha úgy festem kerek, ha úgy festem mandulavágású :)

most épp nincs rajtam semmi smink, itthon vagyok, csak egy könnyű arckrém, a bőröm egyébként világos tónusú

a körmöm matt padlizsánlila, szinte már fekete, annyira sötét színű lila az astortól :)


nektek van most fenn valami smink vagy pakolás? körömlakk?

2010. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

szemem van, bocsi :D

megan foxéba bújnék egyébként vagy selena gomezébe :)

2010. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
én nem szeretnék senkivel cserélni egy napra:D aztán meg sajnálnám hogy ennyi volt:P
2010. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
most csak szempilla spirálal,és vékonyan kihuzva fekete szemcerkával a szemem:)
2010. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nekem festett sötétbarna hajam van (alapból szőkésbarna), zöld vagy kék szemem (színváltós), középbarna bőröm (amugy elég világos, csak havi 1x szolizok), és sztem csúnya orrom van. gondolkozok a szőke hajszínen, csak kb 5éve sötét a hajam, így félek belevágni
2010. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nektek mennyire vékony a hajatok?és festéstől lett vékonyabb vagy alapból is olyan??
2010. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
én szelena gomez bőrébe szívesen bújnék vagy demi lovatoéba:)
2010. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem világosbarna hajam van, de iylen vöröses barnára volt festve, most olyan fél éve nem festettem, mert próbálom kímélni. nagy kék szemem van, az az egy amit nagyon szeretek magamon mindem mással mindig bajom van:D én most ki vagyok festve, mert nemsokára megyek el itthonról. amúgy ha tehetném miley cyrus lennék egy időre..
2010. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én paris hilton börébe és vásárolnék eg ycsomot aztán oda adnám anyámnak(mármint a rendesnek) és azt modnanám h hnap adja oda a lányának vagyis nekem :D:D
2010. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem hátközépig érő sötétbarna festett hajam van (majdnem fekete), nagy zöldeskék szemeim vannak, a bőröm kreol. A hajamat azért festettem be, hogy hátha ritkul egy kicsit mert túl dús, de nem hullik. :) Én Barbara Mori bőrébe bújnék, ő olyan szép. :)
2010. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!