Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miről tudtok beszélgetni...

Miről tudtok beszélgetni párotokkal ami nem a gyerekkel és a munkával kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, teljesen beszűkült állapotban vagyok. Vagy a babáról beszélgetünk vagy semmiről:(

A munkája stresszes, ezért leginkább az a válasz, ha érdeklődöm, hogy hagyjuk...

Szinte alig beszélgetünk, csak éldegélünk egymás mellett mióta megszületett a babánk (másfél éves lesz):((


Tanácsok?


2010. nov. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól megtanultam vele az autokról beszélni:)

Ez mostanában igen nagyon fontos téma nálunk ,mert szeretnék egy saját autot.Felidézzük az utazásainkat,sokat sétálnk és közben csak jönnek a témák.

Melórol mi sem beszélünk otthon csak ami fontos,beosztás meg hasonlok. De a legfontosabb témánk mégis csak a gyerek:) és ,hogy tervezzük a kistesót.

2010. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi szerencsére mindig találunk valami témát, de az biztos, hogy amióta én is itthon vagyok a babával, nyilván kevesebb inger, élmény ér, ezért nehezebb csak úgy spontán valami napi sztorit felhoznom.

Mi sokszor beszélgetünk a teveinkről, pl. hogyan szépítjük majd meg a házunkat és környékét. Most a karácsony van napirenden, de mindig történik valami a nagyvilágban, amiről tudunk akár órákat beszélgetni, vitatkozni. :)

Próbáljatok közös programokat csinálni néha, mozi vagy vacsi csak kettesben, hogy utána akár ezekről az estékről nosztalgiázzatok.

2010. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi mind a ketten nagyon nagy kockák voltunk:D

Ő még mindig játszik, én meg szívesen meghallgatok minden új történést.


Ezen kívül közös barátokról is elbeszélgetünk, a család többi tagjáról,bármiről.

2010. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
arról ami a világban történt.esetleg ami érint minket is,a családtagokról,az érzéseinkről,a munkánkról a jövőbeni terveinkről.arról ami nem teszik nekünk de arról is ami teszik.zenéről,pókeról,fociról.a gyerek dolgairól.meg ami épp eszünkbe jut,vagy valamiről szóba kerül.
2010. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

milyen volt a napunk, neki is nekem is. ez még leginkább 80%-ban munka és gyerek.

megbeszéljük a heti, következő napi terveket, ki mikor hova szeretne menni, milyen dolga van, hogy összehangoljuk.

ha nyomja vmelyikünknek a szívét vmi, arról.

jelenleg a karácsony nagy téma még.

a párom zenész, így a zenekarról szoktunk beszélgetni, milyen új zenét próbáltak, milyen volt a buli, amiben zenéltek.

a barátainkról, kihez, mikor, hogyan megyünk, ki mikor jön hozzánk.

és sokat játszunk is, scrabble, kockapóker esténként...

a házunknak még csak azalsó szintje van kész, azt tervezgetjük, hogyan fejezzük be, mi milyen legyen az emeleten, a szobák, a fürdő, a lépcső stb.

2010. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!