Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miből áll a napi sminketek?

Miből áll a napi sminketek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 11:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Eddig erősen sminkeltem magam, sok szempillaspirál alul felül feketével kihúzva a szemem, smink nélkül még üzletbe sem mentem el. Ma már nem jelent gondot smink nélkül kimennem az utcára. De amúgy szempillaspirál, vagy max fent kihúzva a szemem vékonyan, de ennyi :)
2010. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha meleg van, akkor csak szemhéjpúder és szemceruza vagy tus, és szempillaspirál. Az arcomra ilyenkor semmit nem teszek, mert pattanásos és ha megizzadok akkor csak rosszabb lenne, mert ahogy helyenként lekopik az alapozó :P

Ha hűvösebb van, akkor használok alapozót meg ritkán púdert is és egy kis pirosítót, mert azért mégiscsak szebb a bőröm hibátlanul.

2010. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
alapozó, korrektor, púder, persze egyik sem kilónyi. ha olyan kedvem van, némi pirosító. fekete szemceruza alul, felül lila átmenetes vagy egyszínű szemhéjpúder/fekete tus, fekete spirál. szájfény és/vagy labello angelstar.
2010. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem mindennap sminkelek,de ha igen,akkor:primer,alapozó,korrektor(színes paletta),korrektor bőrszínű,szempillaspirál,szemhéjtus(de csak felülre),púder,pirosító,néha szemhéjpúder(többszínű barna),szájfény vagy rúzs.
2010. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

alapozó, szempillaspirál néha tus/szemceruza, szájfény

16/L

2010. aug. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem minden nap, de általában:

alapozó, tus/filc, szemhéjpúder, szempillaspirál (fekete), szemcerka, púder, néha szájfény.

2010. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

nekem csak egy labello:D

csak különleges alkalmakra festem ki magam

am nagyon sok fiúnak tetszik a természetesség, nem az, hogy van rajta 4kg festék;)

2010. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

korrektor, tus, pirosító, spirál


az utolsónak annyit mondanék ,hogy a túl egyszerű sem olyan megnyerő.. ahogy a túl sok sem persze..

2010. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nyáron semmiből, arra van a barna bőr.

Esetleg alkalomra vagy estére pici púder, szemceruza, spirál, pasztell szemfesték, de tényleg csak alkalomra.


Tavasz, ősz tél más téma, olyankor jöhetnek a nehezebbek, általában komplett sminket használok, ebben a sorrendben feltéve:

korrektor

alapozó

pirosító

púder

szemceruza

szemhéjfesték

spirál

esetleg szájfény, de erre van Lips nekem (jojobás), a rúzst nem szeretem.

2010. aug. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Doruss ***** válasza:
Hétköznapokra sötétbarna vagy fekete szempillaspirál, és valami halvány, fehéres-szürkés, gyöngyházfényű vagy nagyon halvány kék szemhéjpúder. Meg még egy kis szájfény.
2010. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!