Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercing tényleg tönkrete...

Ajak piercing tényleg tönkreteszi a fogakat?

Figyelt kérdés
Alsó ajak,középen. olvastam hogy a pc talpa mivel fém, lehúzza a fogról az ínyt, meg a zománcot is tönkreteszi rajta. igazából az a kérdésem hogy ha szilikon talpat tennék a számba, akkor úgyis tönkretenné a fogakat?
2010. aug. 12. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség h tönkreteszi...nekem 2 éve van fém és semmi baja a fogamnak/ínyemnek de ha biztosra akarsz menni akkor rakj bele szilikont :D
2010. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Jaja... nekem kb 2 hete van meg, alap fém pc, de már fáj tőle a fogam XD

még két hét és le lesz cserével bioflex karikára...

2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
fémtől se megy tönkre,nekem is már vagy 6-7 éve van,még kiscsikó koromba raktam magamnak párat,de már szedegetem ki ahonnan nem szakad ki :D hidd el kutya baja se lesz az ínyednek,szerintem esetleg ha szarul szúrják és a fogadat veri akkor elképzelhető hogy leveri a zománcot
2010. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Fogorvosi asszisztensként azt kell mondanom ilyen piercingekkel halálra ítéled a fogaidat.

Szilikon talp jobb mint a fém, ez igaz, de az ínyt az is lehúzza, így idővel kilazul a fog. Van akinél néhány hónap, van akinél évek múlva, de mindenképp meg fog történni.

2010. aug. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 23:03 na tirátok se bíznám a fogam :D hogy verné má le a cuccost? én 6-7 évet írtam de van az már 8 is mégse vert le semmit,meg ahány ismerősöm van senkinek se
2010. aug. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezért tettem fel a kérdést me mindenki mást mond:D és azér a fogamat megszeretném tartani hosszútávra
2010. aug. 13. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nekem nincs semmilyen pc-m, de egy csajnak van a szájában jobbra lent és rám lehelt és kb mint akinek rohad a szája, pedig rendszeresen mossa megminden
2010. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!