Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok akik sminkelik magukat!...

Lányok akik sminkelik magukat! Ti honnan tanultatok meg szemöldököt festeni? Énis el szeretném kezdeni de nemtudom honnan tanulhatnám meg hogy hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját szemöldökom formáját húzom át.

Próbáld ki otthon, mikor nem kell menned sehova.

Nagyon könnyű 😊

2020. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom köszi :)
2020. aug. 8. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz meg pár tutorialt a YouTube-on és gyakorolj sokat. Magyarok közül pl. Karin Dragosnak vannak jó videói sminkes témában, biztos van szemöldökös is, de egyébként ha beírod, hogy eyebrow tutorial, rengeteg videót találsz.

Vagy ha van olyan ismerősöd, aki jól sminkel, biztos szívesen segít, ha megkéred.

Ha pedig profi segítséget szeretnél, sok helyen láttam már sminktanfolyamot, ha azok szimpatikusak, próbálj meg egyet.

2020. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy ceruzával kiemelem, de nekem világos alapvetően. Szerintem is nézz meg 1-2 videót, vagy menj be egy NYX-be vagy picit fancybb helyre és kérdezz rá, hogy mit javasolnak neked, ingyen fognak tanácsot adni és nem baj, ha nem veszel ott semmit. (Jó, örülni nem biztos, hogy fognak neki, de szólni nem fognak miatta). Vagy néha lehet ingyenes tanácsadásokra is menni, ha van olyan promóció
2020. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!