Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mukorommel vagy nelkule szebb...

Mukorommel vagy nelkule szebb egy kez?

Figyelt kérdés
irjatok kort es nemet is!
2020. aug. 7. 11:33
 1/8 A kérdező kommentje:
illetve azt is, hogy miert:)
2020. aug. 7. 11:33
 2/8 anonim válasza:
96%
Ha ápolt és szép formajú a köröm, akkor nélküle. De csak akkor.
2020. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam teljes mértékben attól függ, milyen maga a kéz és milyen a műköröm.

Szerintem az a szebb, amelyik megoldással sikerül szép, formás, ápolt körmöket varázsolni. Ha ez megy natúrban akkor úgy, ha csak műkörömmel megoldható akkor úgy.

2020. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő lehet szép és ronda is. Natúr köröm akkor szép szerintem ha ápolt, nincs lerágva, szép a köröm formája, szép a kéz. Műköröm nekem akkor tetszik mikor szépen igényesen van megcsinálva, nem túl hosszú, nem hegyes, nem nagyon csicsás.
2020. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy női vagy férfi kézről van szó. :D

Meg hogy a természetes köröm erős e, szép e a formája, ápolt e stb ha ezek teljesülnek akkor tud szép lenni.

Mondjuk a saját kezemen határozottan taszít a természetes köröm, hiába felel meg a fentebb felsoroltaknak, de ez csak a saját körmeimre vonatkozik. Más kezén tud szép lenni a természetes is.

2020. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a természetes köröm tetszik. De ha műköröm, akkor csak a természetes hatású.

Jobban szeretem, ha egy lányon nincsenek mű dolgok, hanem minden a sajátja, akár haj, akár szempilla vagy akár köröm de akár a műmell is számomra kicsit taszító.

F26

2020. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azokon a lányokon tetszik a műköröm akinek "vékony" keze van. A pufi kézen nálam inkább még ront is az összképen.
2020. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát attól függ mit értünk mű és természetes alatt. Ha a természetes alatt azt értjük, hogy lerágott vagy bárhogy máshogy ápolatlan, akkor inkább a mű. Ha a természetes alatt azt értjük, hogy ápolt és nincs megrágva, akkor lehet az a szép. A műkörömnél pedig az igényesebb körmök igenis szépek.

Szerintem ez a jól áll-e a műköröm dolog, olyan mint a ruhák. Lehet hogy Marikának jól áll, Gizikének meg a full ugyanolyan köröm rosszul fog állni

2020. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!