Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan hasonlíthatnék Barbie...

Hogyan hasonlíthatnék Barbie babára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

13:31

Neked sincs jogod senkit sem ostobának nevezni!Mindenkinek szive joga ugy kinézni ahogy akar.Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, miért kell provokálnod mindenkit?

2010. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Annyi jogom van ostobának neveznem, mint neki engem. Nem ismer engem csak pár általam beírt karaktert látott, nem lehet tisztában az agyi szintemmel. A külsőm pedig olyan, amilyet szeretnék, jogom van változni, ahogy szeretnék.

Mondjuk... Tudod mit? Ostobázz, nem érdekel. Még így is több barátomat meg tudom tartani, sokan előbb szóbaállnak velem, mint 1 provokátorral, aki máson vezeti le - a valami miatt kialakult - kisebbségi komplexuást.

Ha nem vagy hajlandó értelmes választ adni, menj innen. Ha jól tudom le is van írva, hogy nem kell offolni, felesleges vitát kezdeményezni, hanem a kérdésre kell válaszolni.

2010. aug. 3. 17:13
 13/15 anonim válasza:
linkelnél egy képet magadrol.egyébként a videó tök jó
2010. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
sminkre, hajra gondoltál, vagy inkább ruhákra?
2010. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!