Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14-15 évesen megengedett a...

14-15 évesen megengedett a púder és az alapozó használata?

Figyelt kérdés
Csak púder és alapozót na meg szemhéjtust használok,és arra lennék kíváncsi hogy pár év múlva a smink öregíteni fogja a bőröm?
2008. nov. 25. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Az,hogy 30 évesen ráncos leszel-e,sok mindentől függ.Öröklött adottságok,életmód,arcápolási szokások...Én 32 éves vagyok,de 25-nél még nem néztek idősebbnek.Rendszeresen ápolom a bőröm,16 éves korom óta rendszeresen sminkelem magam,és 20 éves korom óta alapozót használok.A lényeg,hogy jó minőségű legyen,ne tömje el a pórusokat.Ha télen sokat vagy a szabadban,én kifejezetten javaslom,mert megvédi a bőrödet a hidegtől.Nyáron csak korrektort használj a pattanásokra,és egy laza porpúdert.Semmiképpen ne használj préselt(kompakt)púdert,mert nem szellőzik alatta a bőröd.Ha nyáron is ragaszkodsz az alapozóhoz,használj inkább fényvédős színezett nappali hidratáló krémet.Azért fontos,hogy éjszakára megtisztítsd a bőröd,hogy szellőzni tudjon.
2008. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!

Hát szerintem semmi gond nincs azzal ha egy kicsit szebbnek szeretnél láccani....ebben a korban ez normális, főleg a pattanások miatt...:)

Csak azért ne vidd túlzásba mert az már inkább többet árt mint használ!!!

Amúgy az alapozó használata télen épphogy jót tesz a bőrnek mivel megvédi a hideg ellen...

Azt meg senki ne mondja h valakinek az alapozótól öregszik a bőre...hát nem 3 kilót kell felkenni...ha vki nem birja az ilyen dolgokat az egy dolog de ne mondjon ilyen hülyeségeket...

Előtte és utána is jól mosd meg az arcod és ha lehet akkor használj arctisztítót is...;)

Az szerintem sosem bajj ha egy kicsit igényes vagy!!!!

Én 14 éves korom óta használok alapozót és meg sem láccik rajtam...(26 vagyok).

Ha vki nem ért hozzá az ne tanácsoljon inkább semmit...

Puszi mindenkinek és sok sikert a szépítkezéshez..csak javadra fog vállni...(ebbe a mai világban főleg)

2009. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mindennap sminkeled magad(azaz hagyod a bőrt lélegezni),ha mindig alaposan letisztítod a sminket mielőtt lefekszel aludni,utána bekened a bőrtipusodnak megfelelő arckrémmel nem lesz semmi baj.


Nézd meg VV4 Évát,éjjel nappal sminkben van,abban alszik,miután felkel még ráfest még egy réteget az arcára. Nyáron is agyon sminkeli magát,és a tűző nap,a magas hő,szó szerint beleégeti az arcába az alapozót...

Na ha ezeket csinálod mint ő akkor 28évesen te is 40évesnek fogsz kinézni..

2011. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!