Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Átlagos mindennapi smink...

Átlagos mindennapi smink hogyan néz ki? Ilyen füstös jelleget hogyan tudnék csinálni a szemhéjamra?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy csinálom ha füstöset szeretnék,hogy kihúzom a szemem vékonyan ahogy szoktam és egy fülpálcikával eldörzsölöm.Nekem ez még túl sötét így egy gyöngyházfényű szemhéjpudert vékonyan kenek rá,így füstös de nem túl fekete.Ha kész akkor szempillaspirál és alul is húzd ki a szemed fekete szemcerúzával.

2008. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Én nagyon régóta sminkelek. És én úgy szoktam csinálni, hogy előbb bekenem folyékony alapozóval a szemhélyamat (így jobban megtapad a festék és egyenletesebb színe is lesz, valamint tartósabb is) aztán kenek ré világos színű csillogó szemhélypúdert. Majd a szemek külső saránál ecset segítségével viszek fel fekete vagy ezüst színű festéket és ezt ecsettel vagy kézzel eldörzsölöm. Alsó szehélyakra ugyanígy és ugyanitt a külső széleknél kezdem felvinnia festéket. Mikor szépen elsatíroztam, kihúzom fent is és lent is fekete szemceruzával, amit szintén elsatírozok, de finomabban. Majd jöhet a fekete szempillaspirál!
2008. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az átlagos mindennapi smink lényege az egyszerűség és természetesség, halvány arcpir, átlátszó vagy hamvas színű szájfény és kevés szempillaspirál!

előző válaszoló

2008. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!