Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én és a barátnőm tetoválást...

Én és a barátnőm tetoválást szeretnénk (16 évesek vagyunk) hogy működik ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Tiz tizenot ev mulva nagyon meg fogjatok banni.Esetleg valami diszkretet.
2008. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hintalow válasza:
100%

Hivatalos helyen csakis szülői beleegyezéssel.

Nemhivatalos helyen pedig attól függ, hogy mennyire bevállalós a jóember aki végzi. Azzal vigyázni kell, hogy aki ennyire "bevállalós" annak általában a munkakörülményei is hagynak maga után kívánni valót.

2008. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
16 évesen én nem csinálnék olyat ahol a barátnöm neve is szerpel, csináljatok olyat ami együtt tetszik, nektek, bár nem jo a tetko, én börgyogyászaton dolgozom, gond lesz ha nem birja a böröd, pl,,,,,vagy megbánod pár év után, akkor leszedetni nagy ár lesz !!!! 16 évesek vagytok, ha közös dolgot akartok együtt, vegytek egymásnak valamit ami mindkettötöknek megvan !!! és egyforma, ha nem lesz már rá szügség el lehet tobni, fiatalok vagytok, mér kéne tetko ??
2008. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kozmetikai tetoválás 5-7 év múlva eltűnik,inkább azt ajánlom ha megengedik.
2008. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen csináltattam.

18 éves kor alatt szülői beleegyezéssel ez így van.Ott kell lennie min. az egyik szülőnek,mert hamisítani bárki tud aláírást.De sztem se csináltassátok egymás nevét,mert megfogjátok bánni! Nagyon! és a tetkóeltüntetés fájdalmas procedúra..

2008. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem egymás nevét szeretnénk,mert ő a legjobb barátnőm és én is lány vok :)
2008. nov. 26. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy működik a dolog de én viszont támogatni szeretnélek titeket. Csak arra vigyázz, hogy olyan dolgot próbálj megörökíteni amire később jólesően fogsz visszagondolni(mittudomén, ne Paris Hilton feliratot-plázacicák, koponyát-emósok) . Nekem sárkány a kínai horoszkópom ezért egy nagy sárkányt tetováltattam a derekamra, ami lemegy egész a fenekemig. Nem bántam meg és nem is fogom. Ha "elavult" lesz, vagy kifakul, elsétálok majd egy szalonba és feldobatom valamivel. Nektek meg sok sikert hozzá!
2008. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem van egy öteletem :D


csináltassatok egy kulcsot .. pl..=) mert azt szimbolizálhatná ,hogy egymáshoz közel álltok.. azaz a "kulcsotokkal" kitudjátok egymást nyitni.. :) remélem nem érti senki félre.. a barátság.. és a szeretet.. kulcsa pl..=)

2009. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

előző vok.. most látam nemis arra válaszoltam amire kellett volnaxd :S


hát nemtudom felénk sok tetkós szülő nélkül csinálja.. a legjobbak között is vannak akik igy csinálják.


érdeklődni kell..

2009. aug. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!