Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem szeretem sminkelni magam,...

Nem szeretem sminkelni magam, ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 16:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Váljék egészségedre 😊
2020. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Figyi ez stílus izlés kérdése ki sminkel ha igen ki hogy menyit milyen gyakran milyen szinekben menyire kisérletezős tipus smink terén mi áll neki jol stb, ha valaki nem ért hozzá nem érdekli nem tud anyagilag sem birja,nem birja a bőre,nem tetszik magán,akkor ne sminkeljen ez mindenki saját maga döntse el,hiába inditasz szavazást stb mindenki magábol indul ki, én szeretek sminkelni de nem vagyok smink őrült mert bárhova elmegyek smink nélkül,de suliba meg ha mászkálunk egesz nap, esetleg program vagy talalkozo akkor szeretek sminkelni,vagy csak ugy selfi gyártáshoz is,ne más lányokat akarj utánozni ne másnak akarj megfelelni és ne más miatt csináld hanem magad miatt ha meg nem akarod akkor hát ne,de ne kritizáljuk a másikat,épitő tanácsot lehet mondani de hogy jaj csak sminkel vagy szép stb ez már lejárt lemez kategoria.
2020. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez tényleg szinte senkit nem érdekel. Én se sminkelek, na és? Ez se érdekel senkit, ez egy teljesen jelentéktelen dolog, ettől még nem vagyok jobb vagy rosszabb másoknál.
2020. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ellenemre, mivel nem befolyásolja az életem...
2020. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy.
2020. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se sminkelek...

Van mivel, tudok is, de minek?

Rendben a bőröm, szép az arcom. Ha kell pingálok, most munkába, a slampos kollégák közé, hogy kinézzenek?

2020. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Válaszolók, én formára szoktam borotválni a mellkasszőrömet :3 Ja, basszus, nem esett le, hogy ez a hónap a sminknélküliek napja... A francba :/
2020. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!